1 Şubat 2018 Perşembe Reyting sonuçları Bizim Hikaye Kutül Amare Vatanım Sensin – Dizi Haberi ve Özetleri

8


1 Şubat perşembe günü tv ve dizi reytingleri nasıl olacak hangi dizi ve program reyting sonuçlarında kaçıncı oldu 1 Şubat 2018 Perşembe Reyting sonuçları Bizim Hikaye Kutül Amare Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar ve Siyah İnci gibi dizilerden hangileri ne kadar reyting alacak sonuçları ve 1 Şubat Ab Total sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle 1 Şubat 2018 perşembe günü hangi diziler yayınlanacak hangi diziler arasında rekabet yaşanacak reyting sonuçlarını sizlere duyurmadan önce o dizileri ve kanallarını kısaca tanıtma ve dizilerin şansları hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere. İşte 1 şubat 2018 perşembe akşamı yayınlanacak olan tüm diziler ve kanalları şu şekilde sıralayabiliriz:

1. Bizim Hikaye / Fox TV2. Mehmetçik Kut’ül Amare / TRT 13. Kanatsız Kuşlar / ATV4. Vatanım Sensin / Kanal D5. Siyah İnci / Star TV6. Yuvamdaki Düşman / Show TV

1 Şubat 2018 reytingleri öncesinde kısa bir analiz yapacak olursa geçen hafta yine birinci olan dizi Bizim Hikaye dizisi oldu. 9 oranına yakın total reyting ile ilk sıraya yerleşen ve bu haftada favori olan Bizim hikaye bakalım 1 şubat günü kendi rekorunu reytinglerde kırabilecek mi? İkinci Sırada Yer alan Fox tv ana haber bülteninin bu hafta nasıl bir performans göstereceği merak konusu olacak.
Dizilerde 2. sırada yer alan dizi ise Trt1 ekranlarında yer alan Mehmetçik Kutül Amare dizisi. İki hafta önce başlayan ve 2. sıraya demirleyen yeni Trt1 dizisi Kutül Amare bakalım 1 şubat perşembe ne kadar izlenecek. Vatanım Sensin ve Kanatsız Kuşlar dizileri de hemen sonra geliyor. Diziler arasındaki rekabet kızışırken 1 Şubat reyting sonuçları iyice merak konusu oldu.
Siyah İnci dizisi ise 13. sırada yer almıştı. Show tv de yeni başlayan Yuvamdaki Düşman ise hayal kırıklığı yaşatarak 23. sırada yer almıştı. Eğer bu hafta da Yuvamdaki düşman kötü bir reyting alırsa erken final yapması gündeme gelebilir. Show tv perşembe günlerine esaslı bir dizi koyamadı bu sezon..
1 Şubat 2018 Perşembe günü Yeni diziler olan Mehmetçik ve Yuvamdaki Düşman dizisinin alacağı reytingler merak ediliyor. Bu diziler hakkında yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Resmi Reyting sonuçlarını bir sonraki gün saat 10 da aşağı ekleyeceğiz.. 1 Şubat reytingleri hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.. Sonuçlar gelinceye kadar son reytingleri veriyoruz buradan:


Leave A Reply

Your email address will not be published.