2018 Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Açıklanıyor-İşte Kadro Sonucu Açıklana Kurumların Listesi

6
Kamu kurum ve kuruluşları taşerona kadro başvuru sonuçlarını açıklamaya devam ediyor.

2017 yılı sonunda KHK ile getirilen taşerona kadro için başvurular 2018 yılı ilk ayında alındı. Bağlı oldukları kurumlara başvuru yapan taşeron işçilerin kadro taleplerini kabul veya ret kararları belli olmaya başladı.

Taşerona kadro başvuru sonuçlarını açıklayan kurumlar şu şekilde;

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı,Dışişleri Bakanlığı,Afyonkarahisar Kayıhan belediyesi,Sağlık Bilimleri üniversitesi ,Giresun Üniversitesi,Yozgat ve Diyarbakır KYK,Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü,Eyüp Devlet Hastanesi Müdürlüğü,İstanbul İl Nüfus ve Vatandaşlığı,Muş – Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,Ankara – Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ,Sakarya Üniversitesi,Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,Bazı İllerin Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlükleri,Sakarya Üniversitesi,Muğla – Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü,Amasya – Taşova Belediye Başkanlığı,Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK),Ankara – Sosyal Güvenlik Kurumu,Hakkari – Hakkari Belediyesi,Ankara – Batı Adliyesi,Nevşehir – Hacıbektaş Veli Üniversitesi,Gümüşhane – İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü,Gaziantep – Polis Meslek Eğitim Merkezi,Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü,Muş Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü,Bilecik Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü,Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü,İzmir – İl Nüfus ve Vatandaşlık MüdürlüğüKonya – Orman Bölge Müdürlüğü,Denizli – Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,Kars – Aile İl Müdürlüğü.

Başvuru sonuçları taşeron işçilerin başvuru yaptığı internet sitesinden yayımlanacak.

Taşerona kadro başvuru sonucuna ulaştığımız kurumlar bu şekilde. Siz de aşağıda bulunan yorum kısmından sonuçları açıklanan diğer kurumların adını yazarak diğer işçilere bilgi verebilirsiniz.

BAŞVURUSU KABUL EDİLMEYENLER NE YAPACAK?

Yapılan ilanlar tebliğ yerine geçtiğinden hak kaybına uğramamak için başvuru sonuçları açıklanan ve başvurusu redddedilen taşeron çalışanlar ilan tarihinden itibaren 3 gün içerisinde yazılı olarak itiraz etmeleri gerekiyor.

TAŞERONA KADRO HABERLERİNDEN HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için —->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için—-> TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA
http://www.kpsscafe.com.tr/ekonomi/2018-taserona-kadro-basvuru-sonuclari-aciklaniyor-iste-kadro-h81049.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.