27 Aralık 2017 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

8

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik meydana gelen olaylar moralinizi yükseltecek ve kendinize olan inancınız, başarılı olacağınıza olan inancınız artacak. Bazı gelişmeler ağır olabilir veya yavaş gelişen olaylar üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir fakat kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Kariyer çalışmaları yapabilirsiniz ve saygın çevrelerin desteğini alabilirsiniz. Yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz. Ayrıca ortaklık, evlilik ve benzeri sorumluluk gerektiren konulara dikkatinizi odaklayabilir ve çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Genel Durum

Diyaloğa açık olacaksınız ve bu dönemin durgun ve yenilikten uzak olmasına sebep olan birçok durumu birlikte gözden geçireceksiniz. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde her şey yolunda! Yıldızlar yeni aktivitelerde hedeflerinizi başarıyla yerine getirmenize ve mesleki alanda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak. Bu fırsattan sonuna kadar faydalanın. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Gerçekleri çarpıtmamakta fayda var. Günlük burç Hoşlarına gitmese de insanlar gerçeği duymak istiyorlar. İş ve sorumluluklarınızı bir an önce tamamlayıp, eğlenceye ya da keyifli projelere zaman ayırmanızda fayda var. Mevcut durumunuzdaki değişiklik size olumlu şekilde geri dönebilir. Yaşam tarzınıza karışan veya zarar verebilecek kişiler söz konusu olabilir. Dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Değişkenler koşulara uyum sağlamanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayıp ilerleteceğiniz bir gündesiniz. Ticari konularda daha fazla çabalamanız gerekebilir. Hizmet aldığınız kişiler gündeme gelebilir. İşlerinizi yönetmek için fırsat bulacaksınız.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Evinle ilgili yaptığın planlar gündeme gelirken, tamirat tadilat işlerine vakit ayırmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bugün, sıra dışı düşünceleriniz paylaşmak için, kendinizi farklı alanlar bulabilirsiniz. Mantığınızı zorlayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Sevgilinize sürpriz yapıp bir seyahate hazırlanın. En sevdiği ülkede sizinle geçireceği bu hafta sonunu asla unutmayacaktır.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

İyimser bir bakış açısının renklendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizi sıkan ufak tefek detayları bir kenara bırakıp genel resmi görmeniz mümkün olacak.

Günlük burç yorumları. 27 Aralık 2017 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 27 Aralık 2017 Çarşamba günlük burç yorumu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.