27 Aralık 2017 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

12

Duygularınız yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Sevdikleriniz ve yakınlarınızın ilgisi moralinizi yükseltiyor. Sorunlarınızı anlatabilir, eski düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aslında yaşam tarzınızı, hayata bakış açınızı ve daha önemlisi sizi rahatsız eden alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Evlilik, ortaklık ve sorumluluk gerektiren konuları çok ciddiye alabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir.

Aslan Burcu Genel Durum

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Doğru olduğunu düşündüğünüz olaylarla ilgili tekliflerde veya önerilerde bulunabilir ve aradığınız desteği bulabilirsiniz. Günlük burç Ancak, bu esnada olabildiğince gerçekçi olmanız gerekiyor. Elinize geçecek bilgiler seyahat, eğitim veya iletişim başlıklarında faydalı gelişmelerin önünü açabilir. En iyi anlaşma sunulana kadar bekleyin. Son olarak sizi zorlayan bir durum(ilişki, iş birliği, aşk v.b) sizin istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Uzaktaki bir olayla ilgili mücadelenizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Değişik konulara yönelebilirsiniz. Duygusal değişkenleriniz çok olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Önemli anlaşmaların gündeme geldiği bu günde işinle alakalı alım-satım mevzuları gündeminde olabilir.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bugün olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsunuz. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız çevrenizde, sizden saklanan gerçekler konusunda fevri davranmak yerine, beklemeyi yeğlemelisiniz. Güvensizlik duygunuzu yenmelisiniz.

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Aşk bugün kapıda size içeri buyur etmek kalıyor. Partnerinizin sevgi dolu yaklaşımı sizin cömert ve bonkör ruhunuza iyi gelir.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Mutsuz olduğunuz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Yalnızlık size iyi gelecektir.

Günlük burç yorumları. 27 Aralık 2017 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 27 Aralık 2017 Çarşamba günlük burç yorumu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.