28 Aralık 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7

28 Aralık 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan BurcuDuygularınız yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Sevdikleriniz ve yakınlarınızın ilgisi moralinizi yükseltiyor. Sorunlarınızı anlatabilir, eski düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aslında yaşam tarzınızı, hayata bakış açınızı ve daha önemlisi sizi rahatsız eden alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Evlilik, ortaklık ve sorumluluk gerektiren konuları çok ciddiye alabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir.

Aslan Burcu Genel Durum

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Uğraşılması zor durum, ilişki, iş veya kişilerden uzak durmanızda fayda var. Günlük burç Yapabileceğiniz veya sunabileceğiniz çok şey var, harekete geçmeniz gerekiyor. Ekip çalışmalarına veya grup aktivitelerine açık olmanız ya da katkıda bulunabileceğiniz şeyler varsa kaçmamanız gelecekte yeni fırsatlar doğurabilir. Ciddi konuşmalar bazı ilişkilerin kuvvetlenmesini sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizi güçlü tutmak önem kazanabilir. Farklı konularda yeni işlere girişmek isteseniz de temkinli davranmalısınız. Mevcut işlerde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz ortamları seçebilirsiniz. İşlerinizdeki sorumluluk sizi daha iyi yerlere taşıyabilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Kariyerinle ilgili sorumlulukların seni depresif yapabilir. İnsanların yersiz kavgalarına anlam veremiyorsun.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazırsınız.. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz.

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim evinizde mistik bir hava estirir. Gizemli, belirsiz konulara ilgi duyarsınız.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

İşinizde yaşadığınız başarı aşk hayatınızda aynı şekilde değil. İşinizde en başarılı kişi sayılırsınız ancak kendinizi çol yalnız hissediyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 28 Aralık 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 28 Aralık 2017 Perşembe günlük burç yorumu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.