28 Aralık 2017 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

0

28 Aralık 2017 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa BurcuMantıklı ve kararlı bir tavır içinde olmanız gerektiğini biliyorsunuz ve gerçekçi tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de önemli kişileri etkileyeceksiniz. Aniden değişen olaylarla birlikte duygularınız da değişiyor ve bu arada düşünceleriniz derinleşebilir. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alıştığınız davranış biçiminizi değiştirmeyi başarabilirseniz, olaylar sizin istediğiniz yönde gelişebilir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için çok gayret göstereceksiniz. Gelişmeler ağır olsa bile istediğiniz yönde olacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Genel Durum

Size üzüntü veren bir durumdan kurtulacaksınız. Bugün ilişkinizle ilgili kararlar üzerine düşünün ve her ne pahasına olursa olsun iradenizi zorlamaktan kaçının.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Belli konularda atılan adımlar durumun gerçek pozisyonuyla bağdaşmayabilir. Günlük burç Gerçeğin çarpıtıldığı anlarda bu durumu hatırlamanız gerekiyor. Eviniz veya işinizle ilgili konularda duygusal kısıtlamalar nedeniyle bazı kararlar alabilirsiniz. Dışarıdan bazı kişilerin önerileri stresi azaltabilir. Bazı ilişki ya da iş birliklerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün yeni başlangıçlar yapmak için istekli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda hassasiyetler oluşabilir. İşlerinizde büyümek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız artış sizi yorabilir. İkili ilişkilerinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde beslenmenize dikkat etmelisiniz. İşleriniz için daha fazla mücadele verebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Ani gelişen durumlar karşısında duygularını kontrol altına almalısın. Sağlığına dikkat etmen gereken bir gün.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkilerini gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün, ailenizin yaşlı bireylerinden hala teyze gibi kişilerin bazı istekleri olacaktır.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim partnerinizle size bugün bir Romeo Juliet aşkı yaşatabilir.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Hayatınızı düzene sokmaya çaba göstermezseniz dağınık bir şekilde devam edecek. Kontrolü ele alırsanız her şey istediğiniz gibi olacaktır.

Günlük burç yorumları. 28 Aralık 2017 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 28 Aralık 2017 Perşembe günlük burç yorumu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.