28 Aralık 2017 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

0

28 Aralık 2017 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi BurcuBugün hem duygusal, hem de zihinsel açıdan karmaşık bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Projelerinizi ve isteklerinizi şimdilik kendinize saklayın ve dedikodulardan uzak durmaya özen gösterin. Geleceğe yönelik beklentilerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat endişeler ve kaygılar içine girebilirsiniz ve bunun sonucunda olaylar istemediğiniz bir yönde gelişebilir. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Saygı duyduğunuz kişilerin tavsiyelerine kulak verin ve sorunları büyütmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Uykunuza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Genel Durum

İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. Duygusal anlamda kötü bir gün; sevgiliniz ona karşı davranışlarınızdan dolayı sizi eleştirecek ve bu da kendinize olan güveninizi incitecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişileri belli konularda ikna etmek çok kolay olmayabilir. Çok fazla talepkar ya da ısrarcı olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Günlük burçYaşadığınız yeri, belli bir malınızı veya ilişkinizi ilgilendiren konularda olmasını istediğiniz değişiklikleri tartışabilirsiniz. Bazı konularda samimi olmanız veya kısa bir yolculuk sonucunda kazançlı çıkabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün gündeminiz yoğun olabilir. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Eğitim almak istediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda kararlarınızı daha dikkatli almaya bakın. Duygusal yönden sizi bağlayıcı koşullar oluşabilir. İşlerinizde ellerinizi kirletmeniz gerekebilir.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Beklediğin paranın gelmemesi aklındaki planı bozacak. Güne bu huzursuzlukla başlayabilirsin.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızı güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim, rüyalar, metafizik ve spiritüel konuları bugün önünüze çıkarabilir.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Maddi açıdan şans sizinle. Maddi ferahlama sırasında harcamalarınızı kontrolsüz tutarsanız yeniden problemler yaşamanız olası görünüyor.

Günlük burç yorumları. 28 Aralık 2017 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 28 Aralık 2017 Perşembe günlük burç yorumu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.