28 Aralık 2017 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

3

28 Aralık 2017 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay BurcuKaygılardan uzaklaşıp bütün dikkatinizi isteklerinize odaklayabileceğiniz bir gün. Özellikle daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Sağlık sorunu olanlar bugün kendisini daha güçlü ve iyi hissedecek. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yaşam enerjisi yüksek ve olaylara yapıcı yönden bakan kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onlardan etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

Yay Burcu Genel Durum

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Çok etkileyici ve çekici olacaksınız; etrafınızdakileri tavlamak kolay alacak ve eğer bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Bonkör ve yardımsever yapıda biri olmanıza rağmen tutulması zor sözler vermemelisiniz. Günlük burç Size bedel ödetebilecek ilişkileri veya iş birliklerini hayatınızdan çıkartmalı veya bu tür başlangıçlar yapmamalısınız. İkili ilişkilerinizde olursa olur olmazsa olmaz dönemindesiniz. İleride pişman olacağınız şeyler söylemekten veya ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Sahip olduğunuz şeyleri koruyun ve olumlu düşünmeye çalışın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Çalışma arkadaşlarınızın işlerine destek verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz konularda ani kararlardan kaçınmalısınız, aldanmalar olabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Sağlığınızla ilgili konularda sıkıntılar olabilir.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Sağlığınla ilgili konularda yaşadığın sıkıntıların ağırlığı seni yoruyor. Kendini bugün biraz depresif hissedebilirsin.

Yay Burcu Vatan Yorumu

İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim sizin keşiş yönünüzü ortaya çıkarır.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz. Bu güç enerjinizde ve fikirlerinizde egemen olacak. Rakiplerinize gözdağı vermeye başladınız. Başarı için doğal davranın yeter. Bugünlerde özel yaşantınıza karışılmasına izin vermiyorsunuz. Sizin için özgürlüğünüz o kadar önemli ki sevmekten korkar hale gelebilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 28 Aralık 2017 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 28 Aralık 2017 Perşembe günlük burç yorumu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.