28 Aralık 2017 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3

28 Aralık 2017 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç BurcuHeyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayacaksınız. Meydana gelen olaylar ile istekleriniz çok farklı olabilir. Sevdiğinize isteklerinizi anlatamadığınızı düşünebilirsiniz veya düşünceleriniz derinleşmiş olabilir. Duygusal karmaşadan uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Aslında sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirsiniz. Hem de içinizden yükselen kuvvetli arzulara ve beklentilerinize rağmen duygularınızı denetleyebilirsiniz. Şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Seyahatler ve yolculuk projeleri keyfinizi yerine getirebilir. Saygın kişiler sizi destekliyor.

Yengeç Burcu Genel Durum

Başkalarının çabalarıyla ilgilenmeyen ve yönetim zorluklarını anlamaktan yoksun bir kişiyle tartışma yaşamanız muhtemel. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Hem olumlu hem de olumsuz olaylara açık bir gün. Günlük burç Hangi konularda verimli olabileceğinizi düşünüyorsanız o alana yönelin. Başkalarına güvenerek iş yapmamalısınız. Yaratıcı çözümler üretmenin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün gelecek planlarınızla ilgili detaylı çalışma içinde olabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili işlerde dikkatli olun. İşlerinizi detaylandırmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda teknik işlerle ilgilenebilirsiniz. İletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Çocuklarının geleceği hakkında yaptığın planlarda karamsar düşüncelere kapılabilirsin.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

İlişkilerinizde mantıklı davranmak zorundasınız. Duygularınız karışabilir. Güven ihtiyacı içindesiniz. Partnerinizden beklediğiniz desteği bulamadığınız zaman, kafanızdaki olumsuz fikirler yüzünden, moraliniz hemen bozuluyor.

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim uzaktaki sevgilinizle aranızda telepatik bir bağ kurmanızı sağlar. Konuşmadan hissederek her şeyi algılarsınız.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Arkadaşlarınızla aranızı açmamak için elinizden geleni yapmalısınız zira son günlerde aniden parlayabilme huyunuzdan herkes şikayetçi.

Günlük burç yorumları. 28 Aralık 2017 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 28 Aralık 2017 Perşembe günlük burç yorumu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.