Adı Zehra Genco Kimdir? Gerçek Adı Ne?

10


Adı Zehra dizisinde Genco kimdir? Gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı tüm dizilerle ilgili geniş bilgiler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…
 
Adı Zehra Genco Kim?
Fox tv Adı Zehra 24 Şubat itibariyle yayın hayatına başladı. Q3 Medya yapımı dizi birinci bölümüyle seyirciden büyük beğeni almayı başaran dizi güçlü oyuncu kadrosuna sahip. Dizi Almanya’da çok tutucu bir ailenin kızı olan Zehra’nın Kadir’den hamile olmasına rağmen başka biri ile evlendirilmek istenmesiyle başlıyor.

 

Zehra hayatta kalmak için başka bir ailenin kaybettiği Hande olduğunu söyleyip Almanya’dan kurtulmayı başarır. Ancak İstanbul’da onu yeni bir hayat sırlarla dolu bir aile beklemektedir. yedi sene önce kaybolan Hande abisine bir video çekip bir sırra vakıf olduğunu ve buralardan uzaklara gideceğini söyleyip kaybolmuştur.

 
Aradan geçen uzun süre sonunda geri dönen Hande geçmişte yüreğini Genco’ya açmış. Ona deli gibi aşık olmuştur. Hande zannettiği Zehra hafızasını kaybetmiş numarası yaptığı için sevdiği kıza geçmişi hatırlatmak için aşklarının başladığı yerleri bir bir gezdiren Genco sabırlı, cesur ve sevdiği için elinden ne geliyorsa yapabilecek biridir. Nadirin oğlu olan Genco ayrıca Kurdoğluların da sürekli görüştüğü bir ailenin bircik oğludur. Avukat olan Genco, Zehra’nın gerçek kimliğini öğrenince bakalım dengeler nasıl değişecek izleyip hep beraber göreceğiz. 

Adı Zehra Genconun Gerçek Adı
Genco’nun gerçek adı Emre Kıvılcım. Son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif adlı dizide Selim karakteri ile büyük beğeni alan oyuncu Eylül, 1991 doğumlu. Malatya’da dünyaya gözlerini açmış olan oyuncu, 1,82 boyunda ve 78 kilo. Başak burcu olan oyuncu kamera karşısına ilk olarak Zeytinyağlı Yiyemem Aman adlı dizi ile geçmiştir.

Beyaz perde de yayınlanmış olan Cinayet-i Aşk adlı sinema filminde de rol alan oyuncu aslında Kimya mühendisidir ancak oyunculuğa gönül verince bu işi yapmamıştır. Oyunculuk yapmadan önce İş Güvenliği Uzmanı işi ile uğraşmış olan oyuncuhem çalışıp hem de oyunculuk konusunda eğitim almıştır. İlk kamera deneyiminin ardından Elif dizisinde canlandırdığı Selim karakteri ile büyük beğeni almıştır. Ata binmekten hoşlanan oyuncu ayrıca dövüş konusunda da meraklıdır. Oyuncuyu tanımak adına kendisiyle yapılmış olan bir röportajı da sizlerle paylaşarak sözlerimizi sonlandırıyoruz.

Etiketler: Adı Zehra Genco, Adı Zehra Genconun Gerçek Adı Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.