Adını Sen Koy 249. -250. Bölüm Fragmanı Özeti

2Star tv ekranlarında yayın hayatına devam eden günlük dizi Adını Sen Koy dizisinde 50. hafta geride kaldı. Adını sen koy 249. -250. Bölüm Fragmanı ve neler yaşanacağı konusunda tüyolarımızı paylaşacağız.

Ömer ve Zehra arasında ilişkinin sallanıyor olması bu ilişkiyi nasıl etkileceği konusunda çeşitli sorulara sebep oldu. Bahşende’nin Kervancıoğlu ailesine yakıştırmadığı Zehranın başına nasıl bela olacağı ve neler yapacağı merak ediliyor. Ömerin ise tepkisi nasıl olacak nasıl karşılık vercek sabırla beklenen sorular arasında.Zehra ise büyük aşık olduğu Ömer ile birlikte eski günlerine döneceği günü beklemektedir. Zehra yaşanan son gelişmeler sonucunda bir vurulma daha yaşayabilir. Pitonun tekrar konağa gelip silahla ateş etmesiyle kimin vurulacağı oldukça merak konusu oldu.

Piton şirket anlaşmasının ortaklığını bitirmeden bunların başından bir türlü gitmeyecek. Savaş açan piton anlaşılan kan dökmeden gitmeyecek fakat bu kan kimin kanı olacak orası meçhul. Adını Sen Koy 249. -250. Bölüm Fragmanı ve özeti perşembe ve cuma günü ekrana gelecek bölüm analizlerini bu yazımızdan bulabilir altına sizlerde yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: Adını Sen Koy 249, adını sen koy fragmanı özeti, adını sendekoy 250 Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2017


Leave A Reply

Your email address will not be published.