Adını Sen Koy 287. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı Tüyoları Fragmanı

2


Adını Sen Koy Salı günü 286. Bölümü ile karşımızda olacak. Geçen bölümde Jülide Ömer için yıllar sonra güzel birşey yaparak Ömer ve Zehra’nın boşanmasını engelledi. Jülide Zehra ile konuşarak Ömer’in annesi olduğunu söyledi. Ömer’den boşanmamasını isteyerek boşandıklarında neler kaybedeceklerini bir bir anlattı ve Zehra’yı ikna etmeyi başardı. Ömer’in annesini karşısında gören Zehra oldukça şaşırdı. Üstelik Ömer’in annesi ona iyi niyetli olduğunu söyledi. Kendisini nereden tanıyordu ?

Jülide aslında Zehra’yı uzun süre uzaktan izlemiş ve Ömer için nedenli uygun biri olduğunu görmüştü. Ömer’den ayrılmasını kesinlikle istemiyordu ve bu nedenle kendini tehlikeye atarak Zehra ile bir araya geldi.  Jülide Zehra’ya çocuklarının  iyiliği için onlardan vazgeçen biri olduğunu anlatacak. Duydukları karşısında şaşkına dönen Zehra Jülide’nin istedikleri karşısında duyarsız kalamayacak.

Jülide Bahşende’nin kurduğu tuzakları sonucu çaresiz mi kalmıştır ? Bu sorunun yanıtı Bahşende’de gizli. Aslında sadece Bahşende’de değil Kervancıoğlu ailesinin düşmanlarında da gizli. En çok da Tahir’in arkadaşı gibi görünüp aslında bir numaralı düşmanı olan Hilmi Yılmaz’da.

Zehra elbette içten içe boşanmayı istememektedir. Ömer’in boşanmayı kabul etmesiyle kendisi de bunun farkına varmıştı. Şimdi Zehra Ömer’e boşanmaktan neden vazgeçtiğini nasıl söyleyecek. Ömer mutlu olsa da Zehra’nın boşanmaktan vazgeçmesinin gerçek sebebini  öğrenmeyecektir. Zehra’nın kendisinden ayrı kalmayacağı için boşanma işinden vazgeçtiğini zannedecek.
Jülide elbette Zehra’ya kendisiyle konuştuğunu kimseye söylememesini tembih edecek. Ömer elbette Zehra’nın annesiyle görüştüğünü öğrenmesi durumunda çok sinirlenecektir. Annesinden bu kadar nefret ederken Zehra’nın onunla görüştüğünde tepkisi ne olacak ? Ömer annesini affetmeyecek fakat Zehra geçmişte yaşananları öğrenince Jülide’ye hak verecek. Fakat Ömer’i asla ikna etmeyi başaramayacak. Acaba Ömer Zehra’yı kaybetmek pahasına da annesini affetmemekte ısrar edecek mi ?
 

Etiketler: Adını Sen Koy 20 Şubat salı tüyoları, Adını sen koy 20 Şubat salıi fragmanı, adını sen koy 287. bölüm fragmanı, adını sen koy 287. bölüm tüyoları, Adını Sen Koy 287. bölümde neler olacak Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.