Adını Sen Koy 3. Sezon Yayınlanacak mı? Adını Sen Koy Ne Zaman Bitecek?

4


TRT 1’de başladığı yayın yolculuğuna TRT tarihinde ilk kez büyük bir başarı göstererek özel bir kanal olan Star Tv’ye rekor ücret ile transfer olan Adını Sen Koy dizisi başarısı ile düşman çatlatmaya devam ediyor. Zira rakip kanalların çok büyük bütçe ile hemde en çok izleyicinin ekran karşısında olduğu akşam saatlerinde aldığı reytingleri gündüz saatlerinde yaptığı yayınla almayı başaran Adını Sen Koy  dizisi için azı odaklar final söylentisi yaymaya başladı.

Adını Sen Koy dizisi için yapılan final haberlerinde dizinin 340. bölümü ile mayıs ayı başında final yaparak ekranlara veda edeceği söylentileri var. Bu söylenti başta Adını Sen Koy düşmanlarını çok sevindirse de biz sizlere güzel bir haber verelim.

Adını Sen Koy dizisi için şuanda alınan final kararı falan yok. Star Tv ve Adını Sen Koy yapımcısı Karamel Film arasında yapılan anlaşma devam ediyor. Yapımcı Karamel Film eğer sezon sonunda Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nı yeni sezon için ikna edebilirse Adını Sen Koy dizisi 3. sezonu ile de Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olmaya devam edecektir.

Adını Sen Koy dizisinin reytingleri o kadar yüksek ki Erkan Meriç ve Hazal Subaş’ı daha büyük projelere geçmek için Adını Sen Koy’dan ayrılsa bile Karamel Film farklı isimlere Ömer ve Zehra karakterini canlandırma teklifi götürerek de Adını Sen Koy için devam kararı alabilir. Zira bu kadar büyük bir gelir kapısı Erkan Meriç ve Hazal Subaş’ına bağlanamaz.
Acizane benim görüşüm Erkan Meriç ve Hazal Subaş’ı bir sezon daha Adını Sen Koy’da kendini geliştirmeli ve onları destekleyen milyonları yarı yolda bırakmamalı; ancak Adını Sen Koy başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaş’ının bu kadar büyük bir hayran kitlesine sahip olması diğer yapımcılar için Erkan Meriç ve Hazal Subaş’ını çok cazip kılıyor.

Diğer taraftan Erkan Meriç ve Hazal Subaş’ı  olmadan da Adını Sen Koy’un tadı olmayacaktır. Bu durumda  Adını Sen Koy dizisi Ömer ve Zehra aşkından Sabah ve Kerem aşkına da dönebilir. Bu tahminlerimiz günlük dizisi sektörüne çok uzak değil belki sizler için garip gelebilir ama Beni affet Beni Unutma gibi günlük dizilerde biz böyle şeyleri çok gördük


Leave A Reply

Your email address will not be published.