Adını Sen Koy 8 Şubatta Neler Oldu? #Zehra’nın Kahramanı Ömer

1Adını Sen Koy 8 Şubatta 279. bölümü ile ekranlara geldi. Peki neler mi oldu? İşte detaylar…
Salim, yerde yığılmış durumdayken onu Ömer ve Zehra bulur. Salim başlarına sıkıntı açmasın diye adamların dövdüğünü anlatmaz. Tam Ati ağzından kaçıracakken Salim yine durumu yansıtmaz. Apar topar onu eve götürürler. Zehra babasına üzülüp banyoda ağlamaya başlar. Onu teselli eden Ömer olur. Odaya geri döndüklerinde Salim atölyeye neden geldiniz diye sorar.

Zehra ise gerçeği saklayarak ziyarete gelmiştik der. Zehra ile Ömer biraz geç gelince Ayşe ilk iş gününü Bahşendeye anlatır. Ayşe bir şeyler yapmanın mutluluğunu paylaşınca Bahşende bu işi tek başına yap der. Ayşe ise Zehra’nın desteğini istediğini söyler. Bahşende Asya’nın geleceği için bir plan yapmalarını Ayşeden rica eder. Ömer geldiğinde Bahşende ile çalışma odasında konuşmak ister. Siz ne hakla bu sözleşme hazırlarsınız diye kızar.
 
Karım ve benim aramdaki meseleye karışmayın diye resti çekse de Bahşende bu evlilik bitmeye mahkum der. Bahşendeye bu sizin düşünceniz der Ömer. Karımı sizden iyi tanıyorum der. Bahşende ise hala konuşmaya devam eder madem öyle bu sözleşmeyi imzalamada da bir engel yok der. Ömer ise kızgınca konuyu bir daha açılmamak üzere kapatıyorum der. Ömer odasına gittiğinde Zehra ile gözleriyle konuşurlar. Babasını kaybetme korkusu yaşayan Zehra içinden peki ya seni kaybettiğimde diye gözlerine bakar Ömer’in.

Ömer ise toparlan diye ona destek olur. Canan ise Salim’in durumunu Atiden öğrenir. Ati anlattıklarıyla Canan’ın kafasında da soru işaretlerine neden olur. Ömer ise uyandığında uyumakta olan cancağızının yüzünü okşar. Telefonu çalar arayan Canandır. Zehrayı da uyandırır beraber Salimlere giderler.
 
Eve geldiklerinde Salim çoktan atölyeye gitmiştir. Beraber kahvaltı yapacaklardır. Zehra hazırlık için uğraşırken Ömer de Abidin Bey hakkında Canan’dan bilgi alır. Kahvaltı yapmadan Ömer bu iş ile ilgilenmek üzere harekete geçer. Zehra da bir şeyler olduğunu fark eder. Canan’a sorduğunda her şeyi anlatır. Hepsi bir olur ve yola koyulurlar. Salim ise Abidin’in karşısına çıkar. Salim emeğimi karşılığını istiyorum der. Abidin ise Salim’e tam yumruk atacakken Ömer onu durdurur ve döver. 
Etiketler: Adını Sen Koy 279. Bölüm Özeti, Adını Sen Koy 8 Şubat Analizi Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.