Adını Sen Koy Star Tv de 3. Sezon Devam Edecek mi Final Yapıp Bitecek mi?

7Ömer ve Zehra’nın zor aşkına sahne olan Adını Sen Koy dizisi Star Tv de 3. Sezon Devam Edecek mi yoksa Final Yapıp Bitecek mi? sorusu bir süredir merak ediliyordu. 2018-2019 da devam edecek mi etmeyecek mi reyting durumları nasıl Adını Sen Koy Star tv de sezon finali mi olacak final mi yapacak merak ediliyordu.

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy oldukça sevilip izlenmeye devam ediyor. Aldığı reyting oranları ile hem günlük diziler arasında liderliğini koruyarak star tv kanalının yüzünü güldürdü hem de haftalık bir çok diziyi geçerek büyük bir başarıya imza attı.. Adını Sen Koy‘un star tv de ikinci sezonu için devam etme kararı alındığı duyuruldu bugün.

Oldukça iyi reytingler alan ve totalde 4 oranına yakın seyredip 3 oranının altına hiç inmeyen dizi oldukça sevilip izleniyor. Detaylı reytinglere bakacak olursak dizi günlük olarak yayınlandığı için genelde 12. sıra ile 20. sıra arasında gidip geliyor. Son reytinglerine bakarsa ortalama 14-15. sıralarda yer alıyor. Peki dizi devam eder mi yoksa bu sezon biter mi?

Açıkça söylemek gerekirse dizi geçen sezona göre daha çok izleniyor. Bu yüzden aldığı reytingler ile bazı haftalık dizilerden daha çok izlendiği kesin. Bu yüzden Star tv Adını Sen Koy performansından çok memnun. Hem dizi oyuncuları memnun hemde kanal reklam gelirlerinin yüksek olmasından dolayı oldukça keyifli. Bir çok dizi izlenmeyip erken final yaparken Adını Sen Koy 300. bölüme merdiven dayamış durumda.
Elbette böyle bir diziyi kanal da bırakmak istemez seyirci de. Her ne kadar zaman zaman Ömer ve Zehranın aşkı çekilmez bir hal alsa da yinede izleyenler oldukça yüksek ve şartlar ne olursa olsun takip edilip izlenmeye devam ediyor. Ayrıca dizi tvlerde bulunan bir çok diziye göre daha ahlaklı ve edepli bir çizgide devam ediyor. Bir çok dizide ahlaki sorunlar aile içi istismar ve cinsellik içeren sahneler yer alırken Adını Sen Koy belkide iyi tutulmasının ve izlenmesinin nedenlerinden biri olarak edepli ve ahlaklı çizgisinden taviz vermiyor.
Bu yüzden Anadolu insanı oldukça sevdi bu diziyi. Kısa sürede de bitmesini asla beklemiyoruz. Çok büyük senaryo hataları olmadığı müddetçe veya başroller arasında bir huzursuzluk çıkıp da diziden ayrılan olmadığı sürece devam edecektir. 2018-2019 yeni sezonda Adını Sen Koy Star Tv de 3. Sezon Devam edecektir. Sizde bu konuda bilgi yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Hoşçakalın..


Leave A Reply

Your email address will not be published.