Adını Sen Koy’da Zehra’dan Hamilelik Pozu Geldi

6


Adını Sen Koy dizisinde Jülide’nin gelmesi ile Ömer ve Zehra arasında akan deli sular duruldu. Bu durgunluk ise en çok Ömer’e yaramış gibi. Biz setlerde böyle bir şey duymadık ama Hazal Subaşı’nın sosyal medyada paylaştığı bir poz söylentiler çıkmasına neden oldu.

Normalde Adını Sen Koy dizisi set çekimleri bölümlerde 2 hafta önde gidiyor. Yani biz bugün 286. bölümü izliyorsak çekimler 296. bölümde oluyor. Bu durumda Zehra’nın gerçekten hamile kalması gibi bir durum olabilir Zira daha önce Adını Sen Koy dizisinde müjde bebek geliyor isimli paylaşımlarda bolca sette yer almıştı.

Adını Sen Koy’da Jülide olayı kapanmadan bir zaman aşımı meselesi şuanda imkansızdır. Diziler genelde sezon sonlarında zaman atlama yaparlar zira daha önce Adını Sen Koy dizisinde de yeni sezon önce zaman aşımı yaşanmıştı. Biz çok uzun bir zaman aşımı beklemiyoruz ama Zehra’nın özellikle göbeğini öne çıkararak paylaştığı bu pozda akıllarda soru işareti kalmasına neden oldu.
Adını Sen Koy’da belenen sahneler geldiğinde daha da netleşecektir ancak biz sosyal medyadan Hazal Subaşı’na ulaşıp bu pozun sebebini öğrenmeye çalışacağız. Eğer müjde bebek gelecek haberi veren siteler yalancı değilse o zaman bu poz özellikle Zehra’nın hamile olduğu sahnelerden sonra fark edilmeden çekilmiş olabilir.

Benim tahminim ise şuanda bir bebek meselesinin olmadığı bu  pozun ise sadece Hazal Subaşı’nın fazla kaçırdığı bir yemek sonrası kabına sığamayan bir göbek çıkması olduğu yönünde. Siz bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen bizimle paylaşın
Adını Sen Koy Setinden Paylaşılmış Hamile Fotoğrafı
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’dan 18 Şubatta Gelen Gerçek Hayat Fotoğrafı


Leave A Reply

Your email address will not be published.