Afyon ve Yozgat KPSS 60 Puanla Büro Görevlisi Alıyor

3


Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma müdürlükleri tarafından Büro Görevlisi (Kamu Personeli) alım ilanları yayınlandı. Başvuru yapacaklarda Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 60 Puan aranmaktadır. Afyon için son başvuru tarihi 23 Şubat 2018 ve Yozgat için 15 Şubat 2018 olarak açıklandı.

Başvuracak adaylar şahsen ilanı veren kuruma belirtilen tarihlerde yapması gerekmektedir. Posta ve bilişim yöntemleriyle yapılan başvurular kabul görmeyecektir.

Afyonkarahisar Valiliği Bolvadin Kaymakamlığı 1 Büro görevlisi ve Yozgat Valiliği Çekerek Kaymakamlığı 1 Büro Görevlisi alacaktır.

Büro Görevlisi alımlarına müracaat edecek adaylar için alım şartları: B sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip olması, 18 Yaşından büyük ve Lisans mezun olması gerek.

İletişim Fakültesi, İktisat Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyolog, Sosyal Hizmet ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, İşletme, Sosyal Hizmetler, Psikolojik Danışmanlık ve Tanıtım bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilirler.
http://www.isilanlarikariyer.com/afyon-ve-yozgat-kpss-60-puanla-buro-gorevlisi-aliyor-5112h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.