Ah Kalbim 155. Bölüm Özeti- 8 Şubat 2018 Perşembe

2


Tanu hastaneden eve gelmiştir. Dediği tek şey her şeyi çocuğum için yaptığımdır. Abhi yatıp dinlenmesini istemiştir. Tanu acı çektiğini ve herkesten özür dileyeceğini söylemiştir.
Dadi, Pragya’dan güçlü olmasını ve kocasını kazanmak için çabalaması gerektiğini düşünmüştür. Mitali, Raj’a veliler toplantısı için çocuklarla pansiyona gitmeleri gerektiğini söylüyor. Raj onunla gitmeyi reddediyor. Mitali, Raj’ın artık onu sevmediğini, umursamadığını hatta Raj’ın öfkesini gittikçe arttığını ve ilişkisini kurtarmak için bir şeyler yapmayı düşünmektedir.Ah Kalbim 155. Bölüm Özeti- 8 Şubat 2018 Perşembe
Tanu, Robin’i arar ve Abhi’ye karın ağrısı yaşadığını söyletir. Dadi ilaç getirmemi ister misin, kullanmanın bir sınırı var Abhi’yi artık kullanma der. Tanu onu 5 yıldan beri tanıyorum gücünü, zayıflığını ve duygularını biliyorum bu avantajından nasıl yararlanacağımı biliyorum. Abhi’yi kazanacağım diyerek Dadi’yi kızdırır. Dadi sen 5 yıldan beri tanıyorsun ancak ben doğduğundan beri onu tanıyorum diye çıkışır. Tanu gülmeye devam ediyor.
Abhi ise Tanu’yu şımartmaktadır. Tanu, Nikhil’i arar ve Abhi tarafından şımartıldığını söyler. Abhi, Dadi’nin yanına gelir ve Pragya’yı sorar. Dadi, Pragya’nın kızgın olduğunu sakinleştirmesini ister. Abhi onun kalbini alır. Ertesi gün Pragya’nın doğum günüdür ve Abhi’nin Pragya’ya bir sürprizi vardır. Sürprizi olan sadece Abhi değildir tabi. Tanu’da Nikhil’in yanına gelerek evde önemsenmediğinden bahsetmiş ve Pragya için bir şeyler yapılmasını istemiştir. Nikhil ona unutamayacağı bir hediye vereceğini söyler.


Leave A Reply

Your email address will not be published.