Ah Kalbim 157. Bölüm Özeti- 10 Şubat 2018 Cumartesi

12


Tanu, Abhi’nin aklına girmeye çalışmaktadır. Abhi senin gözlerin kirlenmiş diye cevap verir. Tanu morarır. Abhi, Akash’a gönderdiği çiçekler için teşekkür eder. Akash ben göndermedim galiba Pragya’nın dans ettiği adam yollamış galiba onu seviyor der. Abhi Pragya’ya güveninin tam olduğunu söyler.
Ah Kalbim 157. Bölüm Özeti- 10 Şubat 2018 Cumartesi
Pragya dans ettiği kişiyi tanımadığını fark eder ve dansı bitirir. Champak’ın üstüne bu sırada bir şeyler dökülmüştür. Bunu temizlemek için lavaboya gider ve Pragya’dan yardım ister. Pragya’ya övgülerde bulunurken, Pragya mesafeyi korumasını ister. Abhi ve Tanu gizlice onları izlerken Pragya, Champak’ın ceketini giydirmek üzereyken karşısında Abhi’yi görür.Pragya’nın pastası kesilirken Tanu sazı eline alır ve şarkı söylemeye başlar. Pragya sen hangi yüzle buradasın diye çıkışır. Tanu öne Suresh ile daha sonra bu adamla diyerek ona iftira atar. Pragya iftiralara dayanamayarak Tanu’ya tokat atar. Tanu, Champak’a seni kim buraya davet etti diye sorar Pragya diye cevap alınca herkes şok olur. Tanu elinde fotoğraflar olduğunu söyler ve Abhi’ye gösterir. Abhi çok mutsuz olmuştur.
Pragya, Champak’a fotoğrafların sahte olduğunu  söylesemesini ister ama Champak bunu yalanlar. Pragya neden yalan söylüyorsun diyerek ona bağırır. Herkese kendinin haklı olduğunu kanıtlamaya çalışır. Abhi’nin yanına gidip bunlara inanmamasını ister. Ondan destek bekler. Abhi sana inanmıyorum diyerek tokat atmaya çalışır fakat Dadi onu durur. Pragya adeta çökmüştür.


Leave A Reply

Your email address will not be published.