Ah Kalbim 158. Bölüm Özeti – 11 Şubat 2018 Pazar

13


Abhi odasında ki Pragya posterlerini kaldırırken, Pragya ağlayıp Abhi ile dansını düşünmektedir. Akash, Pragya ve Dadi’ye gidip Chambak’ın Tanu ve Nikhil tarafından ayarlandığını söyler. Tanu, Abhi’nin odasına gittiğinde karanlık içinde oturduğunu görür. Ona sarılmaya çalışsa da Abhi onu kovar. Ah Kalbim 158. Bölüm Özeti – 11 Şubat 2018 Pazar
Ah Kalbim 158. Bölüm Özeti – 11 Şubat 2018 Pazar
Tanu dışarı çıkar ve Pragya’yla çarpışır. Dadi’nin odasında çok ağladın biraz da Sarla’nın odasında ağla diyerek onla dalga geçer. Pragya onu tehdit edip Abhi’nin odasına gider fakat Abhi beni bir daha kandırmana izin vermeyeceğim diyerek odadan çıkar.  Tanu, Nikhil’i arayarak her şeyi anlatır. Nikhil çok mutlu olur.Mitali ve Taji’de bu olayda Tanu’nun parmağı olduğunu düşünmektedir. Harekete geçmeleri gerektiğini düşünerek Tanu’yu takip ederler. Yağmur yağarken Abhi dışarı çıkar. Sırılsıklam ıslansa bile girmemek için direnir. Pragya azar yeme pahasına kocasınını içeri alıp havluyla kuralar, göğsüne viks yapar ve ayaklarını yıkar. Bir daha dışarı çıkma dese de Abhi onu dinlemez çıkar ve kapıyı kitler.
Dadi odasına gittiğinde Abhi’nin uyuduğunu görür. Artık burda uyuyacağını söyleyen Abhi’yi iyice azarlar. Ona hata yaptığını anlatmaya çalıştı. Erkek ihanet ederse iyi oluyoda kadın yapınca mı suç, sen evlenmeden Tanu’yu hamile bırakırken iyide Pragya böyle yapınca mı kötü diye sorar. Abhi’nin kafası iyice karışır.


Leave A Reply

Your email address will not be published.