Ah Kalbim 159. Bölüm Özeti – 12 Şubat 2018 Pazartesi

3


Robin elinde kahvaltı tabağını götürürken Robin tabağı alıp Abhi’ye götürür. Abhi, Pragya’nın izlediğini görünce Tanu’nun elinden yemeye başlar. Pragya aşırı kıskanır ve Dadi’ye anlatır. Dadi, Pragya’yı kıskandırmak için yaptığını anlar. Tanu, Abhi’nin odasına girmiştir. Abhi bilerek hapşurur ve mendile sümkürür. Çöpe atması için mendili Tanu’ya verse de Tanu almaz. Abhi’yi yatırıp üzerine battaniye koyar. Başına biraz masaj yapar. Abhi bundan rahatsız olur ve ondan uzaklaşır. Tanu hemen ayak üstü evlenmekten bahseder.Ah Kalbim 159. Bölüm Özeti – 12 Şubat 2018 Pazartesi
Dadi, Tanu’nun yeni bir planının olduğunu ve Chambak ile intikam almayı düşündüğünü söyler. Pragya, Abhi ve Tanu’nun yaptıklarını oldukça duygusal şekilde anlatır. Pragya, Dadi’nin ısrarlarına karşı hatasını anlayıp Abhi’nin sevgisinden artık şüphe etmez.
Tanu, Nikhil’in yanına giderek Dadi’nin her şeyi mahvettiğini Chambak’ın yeniden gelmesini söyler. Chambak eve geldiğinde Pragya onu kovmaya çalışsa da Chambak aşkından dayanamadım geldi der. Tanu, Pragya’ya sert davrandığı için kızarken içeri Abhi gelir.
Pragya, Abhi onu öldürecek diye düşünürken Abhi ona tam tersine oldukça iyi davranır. Tanu ve Pragya’yı yemek yapması için mutfağa yollar. Abhi ona damat gibi bir sorular sorar. Sigara içiyor musun diye sorar. Chambak safça sigaranın sağlığa zararlı olduğunu bu yüzden içmediğini söyler. Abhi ona iyice sinir olmuştur ve onu her fırsatta ezmeye çalışmaktadır.


Leave A Reply

Your email address will not be published.