Ah Kalbim 160. Bölüm Özetleri – 13 Şubat 2018 Salı

15


Nikhil, Tanu ve Chambak, Abhi’nin kıskanması için büyük bir olay yapması için plan kurmaya başlarlar. Chambak, Pragya’yla aynı yatağa gireceğini ve Abhi’nin buna deli olacağını söyler. Pragya hepsini duyar  ama o kadar çok heyecanlanır ki yanında ki vazoyu devirir. Sesi duyan Tanu direkt dışarı çıkar oralarda Robin geçmektedir. Tanu, Robin’e burada birini gördün mü der. Robin, Pragya’ya bakar. Pragya ona söylememesi için işaret verir. Pragya koşarak tüm olayı Dadi’ye anlatır. Purab bile korkmaktadır. Ah Kalbim 160. Bölüm Özetleri – 13 Şubat 2018 SalıAh Kalbim 160. Bölüm Özetleri – 13 Şubat 2018 Salı
Abhi, Chambak’a onu küçük düşürmek için çeşitli yolla arar. Onu düşürürse Pragya yardıma gelir diyerek Chambak’a egzersiz teklif eder. Chambak’ın ise düşündüğü tek şey bir sonra ki adımın ne olacağıdır. Dadi, Chambak’ı kontrol etmenin kolay olduğunu, Tanu ve Pragya’yla görüştükten sonra direkt onu yanına alır konuştururuz der.
Chambak etrafta dolanırken Pragya onu görür ve kimi arıyorsun der. Chambak seni arıyorum diyerek olaydan çıkar Pragya, Chambak’a pizza yapmıştır şimdi sana tatlı yapacağım der.
Yemek yenilirken Abhi, Pragya’nın yanına oturmak için hamle yapar. Ama durdurulur ve oraya Chambak oturtulur. Pragya’da bu sırada elleriyle besler. Robin, meyve suyunu götürürken Tanu ona çarpar meyve suyu dökülür. Tanu ona ilaçlı meyve suyu verir. İlaçlı suyu içen Pragya kendinden vazgeçer. Pragya uyurken Chambak kamerayı yerleştirmeye başlar.


Leave A Reply

Your email address will not be published.