Ah Kalbim 162. Bölüm Özeti – 15 Şubat 2018 Çarşamba

11


Yapılan testin sonucunda çocuğun babasının Abhi olmadığı öğreniliyor. Nikhil’in son anda doğum günü partisine yetişen Pragya soluğu Abhi’nin kollarında alarak onunla dansa başlıyor.
Ah Kalbim 162. Bölüm Özeti – 15 Şubat 2018 Çarşamba
Pragya konuklara bir şey söyleyeceğini bildirir. Tanu konuşmayı engellemeye çalışsa da Pragya karalıdır.
Pragya bebek Abhi’nin değil der. Pragya elindeki DNA sonuçlarını Abhi’ye gösterir. Ordakiler de sonuçları görünce şaşırırlar. Abhi, Tanu’nun ne söyleyeceğini merak etmektedir. Tanu belgelerin sahte olduğunu Pragya’nın kendisini merdivenlerden atmak istediğini bunu başaramayınca da bu yola girdiğini söyler.Tanu kendinden geçerek yere düşer. Onun yardımına Nikhil koşar. Tanu kendine geldiğinde kendisinin de delili olduğunu söyler ve odasına çıkar. Tanu’da test sonuçlarıyla gelir. Onun sonuçlarına göre de bebeğin babası Abhi’dir. Dadi o zaman doktor Sheela’yı buraya çağıralım der. Abhi Tanu’nun sahtekarlık yapabileceğini düşünerek Purab’ın gideceğini söyler.
Doktor Sheela eve geldiğinde Pragya’nın elindeki belgelerin gerçek olduğunu söyler. Abhi ne yapacağını bilemez. Pragya’dan özür diler ve Tanu’nun karşısına geçer. Ona masum bir bebeği kullanarak hayatını mahvettiğini söyler. Ayrıca onu evden kovar. Doktor Sheela buna daha fazla dayanamayacağım diyerek Tanu’nun suçsuz olduğunu söyler. Abhi belgelerin yalan söylemeyeceğini düşünerek Pragya’ya masum bir bebeği kullanmakla suçlar.
Gerçekleri öğrenmek için onun evine gider. Doktor Sheela daha fazla dayanamayarak çocuğunun kaçırıldığını ve kendisine şantaj yapıldığını söyler. Pragya şok olmuştur. Pragya,Nikhil den şüphelenmektedir. Pari’yi getirirsem doğruları söyler misin diye sorar. Doktor Sheela kabul ediyor.


Leave A Reply

Your email address will not be published.