Ah Kalbim 163. Bölüm Özeti – 16 Şubat 2018 Cuma

15


Abhi sanılanın aksine Pragya’ya güvenmekte ve ona inanmaktadır. Bu fikrini yakın dostu olan Purab’la paylaşır. Abhi, Pragya’nın temize çıkaracak bir şeyin olduğunu illaki söyler. Purab, Abhi’nin düşüncelerini desteklemektedir çünkü Doktorun bir anda fikir değiştirmesini Purab’da garip bulmaktadır. Ah Kalbim 163. Bölüm Özeti – 16 Şubat 2018 Cuma
Ah Kalbim 163. Bölüm Özeti – 16 Şubat 2018 Cuma
Pragya, Nikhil’in evine çocuğu aramak için gidip kızı bulur. Nikhil bu sırada Tanu’yu arayıp  Pragya nerede diye sorar, Tanu gelmedi diyince Nikhil Abhi’yi Pragya’ya karşı kışkırtmaya devam et der. Tanu, Abhi’nin yanına giderek ona yakınlaşmaya çalışır. Abhi ise yorgunum diyerek onu odadan kovar.Nikhil, Pari’nin yanına gelip onunla konuşmaya çalışır. Oradaki adamlara çocuğu sakın korkutmayın diyerek tembihler.  Pragya, Pari’yi kurtarır fakat Nikhil Pragya’yı yakalar. Nikhil Aliya’yı arayarak Pragya’yı yakaladığını söyler. Aliya, Abhi’nin ne pahasına olursa olsun Pragya’yı kurtaracağını söyler.
Sarla da kızının kaçırıldığını Dadi’den öğrenir ve Nikhil’in yanına gider. Nikhil’i tehdit eder. Ancak Nikhil polise ya da Abhi’ye gidersen kızını öldürürüm diye tehdit eder.
Biji ise Abhi ile görüşmek istediğini söyler. Abhi’ye Pragya’nın yerini bildiğini söyler. Abhi, Pragya nerede diye sorar. Biji elindeki boşanma kağıtlarını Abhi’ye verir ve imzalamasını ister. Aslında bu evrakları Nikhil, kızınızı öldürürüm tehdit ile Biji’ye vermiştir. Abhi, Pragya ile görüşmeden bu evrakları imzalamayacağını söyler.


Leave A Reply

Your email address will not be published.