Ah Kalbim 164. Bölüm Özeti- 17 Şubat 2018 Cumartesi

9


Abhi, Pragya’yı görmediği halde imza atmayacağını söyler. Biji ne kadar durdurmaya çalışsa da Abhi ikna olmaz Pragya’nın yanına gitmek için yola koyulur. Sarla’nın evine doğru sürmeye başlayan Abhi’nin aklında tek Pragya vardır. Tanu direkt Nikhil’i arayarak Pragya ile görüşmek için Sarla’nın yanına gittiğini söyler. Nikhil neden durdurmadın diye kızarken telefonu Aliya alır ve onu azarlamaya başlar. O sırada Dadi, Tanu’yu duyar ve eğer Pragya’ya bir şey olursa seni ve ekibini mahvederim diyerek tehdit eder. Abhi ise Sarla’nın evine ulaşmıştır. İçeri girer ve Pragya’yı aramaya başlar. Biji  onun alışverişe çıktığını söyler. Abhi duvarın altındaki imzaya bakar. Evrakta ki imza sahte değildir Abhi yıkılır.Ah Kalbim 164. Bölüm Özeti- 17 Şubat 2018 Cumartesi
Pragya’nın o imzayı atmasının sebebi boşanma evrakları imzalamaması halinde Pari’yi öldürmekle tehdit edilmesidir. Pari’nin boğazına bıçak tutmuşlardır.
Pari sıkıştığını söyler. Adam onu tuvalete götürmeye gittiğin de telefonu masada kalır. Pragya ordan Abhi’yi arar. Ama Abhi meşgule atar. Pragya olabileceğini hatırlayıp geri arar. Çoktan adam gelmiş telefonu kapatmıştır. Aliya, Tanu’yu arayıp bebeğini kullanarak Abhi’yi etkisiz hale getirmesini söyler. Tanu çığlıklarla Abhi’yi çağırır. Bebeğin tekmelediğini söyler. Abhi doktora gitmek istese de Tanu evrakları imzalamadan gitmeyeceğini söyler. Abhi’de imzalamak zorunda kalır ve evrakları imzalar. Akash ve Purab, Dadi ile konuşurlar ve Pragya’nın Nikhil tarafından kaçırıldığını söylerler. Dadi onlara hiçbir şey demeden Tanu’nun odasına çıkar ve onu görünce de etkili bir tokat atar.
 


Leave A Reply

Your email address will not be published.