Ah Kalbim 165. Bölüm Özeti

7


Abhi imza attığında yaptığının doğru olmadığını biliyordu ama zor da kalınca imzalamak zorunda kaldı. Abhi yaptığı kahveyi beğenmez Robin’i çağırıp onu azarlar daha sonra tüm odayı dağıtır. Dadi onun durumuna ne kadar üzülse de Pragya’nın ölümüyle tehdit edildiği için susmak zorunda kalır.
Ah Kalbim 165. Bölüm Özeti – 18 şubat 2018 Pazar
Pragya adamın kırdığı şişenin yanına zıplaya zıplaya ulaşır. Sandalyeyi yıkar ve yerdeki kırıkları kullanarak ellerini çözmeyi başarır. Hemen Pari’nin yanına gider ve onu da yanına alır.Kovalamacının ardından kurtulmayı başarır.Pragya dışarı çıkınca Nikhil ve Tanu harekete geçer. Nikhil son sürat arabayı Pragya’nın üzerine sürmektedir. Pragya üzerine gelen arabayı görünce kenara atlayarak kurtulur. Nikhil ise bir ağaca çarparak durur. Abhi’de evde yattığı yerden Pragya diyerek bağırır. Pragya hemen onları hastaneye yetiştirir.
Tanu kendine geldiğinde başında duran Abhi’ye, Pragaya’nın bebeğini öldürmeye teşebbüs ettiğini söyler. Tanu’nun sözleri herkeste soğuk duş etkisi oluşturur. Ancak Tanu bebeğinin öldüğünü duyunca sinir krizleri geçirir.
Nikhil doktorun kendilerine bir tercih sunduğunu ve Tanu’nun hayatını tercih ettiklerini söyler. Bebeğin ne yazık ki öldüğünü söyler. Dadi ise Pragya’nın böyle bir şeyi asla yapamayacağını söyler. Tanu neden yapmasın diye tepki gösterir. Abhi’de bunu Praya’nın yapmasının imkansız olduğunu düşünmektedir. Hastanede bunlar yaşanırken Pragya da eczanede Tanu için ilaç almaktadır. Tanu ve Bebeğin sağlığı için dua etmektedir.


Leave A Reply

Your email address will not be published.