Ah Kalbim 166. Bölüm Özeti- 19 Şubat 2018 Pazartesi

7


Konuşmalar sırasında Pragya içeri girer ve Tanu’nun yalan söylediğini belirtir. Tanu bu sefer susmayacağını ve bebeğini öldürdüğünü söyler. Pragya bebeğin Abhi’ye ait olmadığını tekrarlar. Tanu Pragya’ya senin bu evden gitmeni istiyoruz böyle bir karar aldık der. Pragya, Abhi’ye bakar. Abhi bebeğim öldü ve ben kendimi çok kötü hissediyorum kimseyle uğraşmak istemiyorum der. Ah Kalbim 166. Bölüm Özeti- 19 Şubat 2018 PazartesiAh Kalbim 166. Bölüm Özeti- 19 Şubat 2018 Pazartesi
Dadi, Nikhil’in elinde delilleri var diye üzülürken Purab’da bunun önüne geçmek için uğraşacağını söyler. Pragya, Abhi’nin yanına gelir ve evden ayrılmaya karar verdiğini söyler. Madem suratımı görmek istemiyorsun ben de evden ayrılırım der. Ayrıca üzerindeki tüm mal varlığını da Abhi’ye vermiştir. Abhi yaşlı gözlerle ona bakar. Ardından tek bir kelime bile edemez. Pragya, kimsenin özellikle de Dadi’nin haberi olmadan evden ayrılır. Dadi’nin kendisini durdurup karını değiştireceğini düşünür.
Tanu bebeğini düşüneceği yerde Abhi’nin servetine konduğunu ve yeniden modellik yıllarına geri döneceğini düşünerek mutluluktan 4 köşe partiye gitmeye hazırlanıyor. Tanu, Dadi ile karşılaşır ve pişkin bir şekilde artık bana alışmalısın der. Dadi , Praya’nın neden ayrıldığını Purab’a sorar. Purab Abhi’nin üzgün olmasını Tanu’nun fırsata çevirdiğini bu yüzden Pragya’nın daha fazla dayanamayarak evi terk ettiğini söyler. Dadi inanılmaz derece de sinirli bir şekilde Abhi’nin yanına gider.


Leave A Reply

Your email address will not be published.