Ah Kalbim 196. Bölüm Özeti 2 Mayıs Fragmanı Yeni Plan

13


Ah Kalbim son bölümünde Abhi soyguncular tarafından vurulmuş ve hastaneye kaldırılmıştı. Abhi için aranan kan Purab da bulunmuş ve Abhi hayati tehlikeyi atlatmıştı. Pragya Abhi nin başına gelen olaylardan dolayı kendisini sorumlu tutmaktadır. Aliya ve Tanu nun sözlerini düşünen Pragya Abhi den tamamen ayrılmayı düşünür. Bundan sonra anılarında bile olmayacağını söyleyerek Abhi nin yanından ayrılır. Biji onu durdurmaya çalışır ancak Pragya onu dinlemez.

Sarla, Beeji ve Dadi eve dönerler. Janki den Pragya yı sorarlar. Janki hastanede olması gerektiğini söylüyor. Sarla hayır diyor. Pragya’dan endişeleniyorlar. Abhi ise kendine gelmiştir. Hemşireden yakınlarını sorar. Hemşire onların dışarda olduklarını söyler. Abhi, Dadi ve fuggi’nin önce geleceğini düşünüyor. Aliya ve Tanu içeri girerler. Abhi Nikita yı sorar. Aliya ve Tanu hemen yalanlara başlarlar. Pragya nın korkup kaçtığını ve kendisini Purab’ın hastaneye getirdiğini söylerler. Tanu evlendiği zaman sekreterinin kendisi olacağını söyler. Abhi Tanu ve Aliya nın yanlış anlamadan dolayı böyle konuştuklarını düşünmektedir.

Sarla, Beeji ve Dadi Pragya nın her zaman gittiği tapınağa giderler. Orada Pragya yı bulurlar. Ona bir çok şey söylerler ancak Pragya inadım inat bir türlü dönmeyi kabul etmiyor. Dadi Purab’ı arar ve  ona sessizce tiyatrolarını dinlemesini ister. Dadi bağırarak Abhi nin oksijensiz kaldığını ve maske istendiğini söyler. Pragya şok olur ve neler olduğunu sorar. Dadi çağrıyı keser. Dadi Abhi nin yanına gitmeleri gerektiğini söyler. Pragya geleceğini söylüyor.  Dadi, Sarla ve Beeji’ye mutlulukla işaret ediyor.
Tanu ve Aliya kendi aralarında konuşurlarken Dadi, Sarla, Beeji ve Dasi’nin hastaneye gelip gülüyor olduklarını görüyorlar. Onlara Abhi yaralıyken neden bu kadar güldüklerini sorarlar. Dadi, Abhi’nin hayat boyu ücretsiz hemşireye sahip olması nedeniyle gülüyor olduğumuzu söylüyor. Aaliya ve Tanu şok davranıyorlar. Pragya Abhi nin yanına gelir ve hemen bakımını üstlenir. Kendisinden bir müddet uzak durduğu için ondan özür diler. Abhi ondan horoz olmasını ister. Pragya tavuk olacağını söyler. Aliya ve Tanu ise onları duyuyorlar. 

Purab Abhi yi eve getirir ve yatağına yerleştirir. Pragya her zaman Abhi nin hizmetindedir. Bu durum Tanu yu sinirlendirir. Pragya ya sınırları aştığını söyler. Pragya sınırları aşanın kendisi olduğunu ve Abhi nin kocası olduğunu söyler.  Doktor Abhi’yi kontrol eder ve iyileştiğini söyler. Aradan İki hafta geçmiştir. Tanu, Pragya’nın elinden tepsiyi alır ve Abhi’nin çorba içeceğini söyler. Pragya, 2 haftadan beri onu umursamadığını söylüyor. Pragya çorbanın acı olduğunu söyler ve kontrol etmesini ister. Tanu çorbayı koklayınca midesi bulanır. Pragya çorbanın içindeki gizli sevgiyi göremediğini söyler. 
Aliya Tanu ya Abhi nin elinden gitmesine az kaldığını söyler. Prafgya nın hem yemek yaptığını hem de ona baktığını ancak kendisinin makyajdan başka bir şey bilmediğini söyler. Ona Abhi yi zorda bırakarak evlenmeye mecbur kalacakları bir plandan bahseder. Tanu bu fikri beğeniyor. Öncelikle Aliya Sayın Hatri’den Abhi ve Tanu için gece paketi hazırlamasını ister. Dadi nin de sütüne uyku ilacı katarlar. Dadi mışıl mışıl uyurken Tanu yarı işin bittiğini ve tam işin de yapılacağını söylüyor.

Ah Kalbim 196. Bölüm Fragmanı

 
 


Leave A Reply

Your email address will not be published.