Ah Kalbim 203. Bölüm Özeti #Abhi Düşmanın Peşinde

5Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim 203. Bölümü 9  Mayısta ekranlarda olacak. Ah Kalbim bölüm özetleri ile ön planda olan sitemizde Ah Kalbim 203. bölüm özetini haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Abhi Nikitanın düşmanı kim diye düşünür durur. Purab’a bir tek sen güvendin ona der. Pragya Abhiden üç şey hakkında söz ister. Birincisi erken yatıp erken kalkacaktır. Ikincisi sadece ev yemekleri yiyecektir. Üçüncüsü ise merakla beklenir. Pragya ise zamanı geldiğinde bu istegimi de söyleyeceğim der.
 
Pragyanın gitme vakti gelir. Abhi sakin rüyama gelme diye şaka yapar. Mutlu bir şekilde ayrılırlar. Pragya kavga edip üzülmekte olan Aliya Tanu Nikhil grubunu  alkışlar. Kaybetmeye alışmanız gerek der. Nikhile defol bu evden der. Aliya kimin evi sen kovmaya yetkili değilsin der. Pragya ise meydan okuyarak burası benim evim kim girebilir ben karar veririm der. Aliya da hayır ben burda kalmasını istiyorum sen karışamazsın dese de Nikhil oradan gitmek zorunda kalır.
 
Giderken şimdi gidiyorum ama büyük bir planla geri döneceğim der. Daadi ile Abhi olanlar hakkında konuşurlar. Abhi Pragya’nın kalbini ve güvenini kırarak hata ettim der. Daadi ise Pragya’nın çok ağladığını söyleyince Abhi Sarla’nın kızının aklamak için gayretini gördüğünü ve şimdi sıranın kendisinde olduğunu söyler. Bunu yapanın yanına bırakmayacağım der. Pragya sabah işe geldiğinde Abhi’yi uyanık görünce şaşırır.

Abhi benim hakkımda ne düşünüyorsun diye sorduğunda Pragya yerde hamam böceği görür ve “Hamam böceği!!” diye çığlık atar 😀 Abhi ne yani ben hamam böceği miyim der. Pragya yerde hamam böceği var deyince Abhi de hemen zıplamaya başlar. Pragya Abhiden böceği öldürmek için ayakkabısını ister. Bu sırada hamam böceği kaçıp gider. Pragya Abhi’ye ayakkabısını giydirir. Ardından Abhi’nin üzerine düşer. Bu sahneyi gören Tanu kıskanır. Pragya gülümseyince Abhi gülümseyince çok güzel görünüyorsun, Daadi haklı der. Pragya Daadi’nin neler söylediğini öğrenmeye çalışsa da daha öğrenemeden konuşmaları biter.

Tanu Pragya’yı takip etmeyi düşünür. Pragya ise Daadi’nin Abhi’ye söylediklerini merak edip öğrenir. Bunları duyan Tanu, Daadi’nin amacını anlar. Abhi ise Purab’a doktorla görüşüp bu işin arkasındaki kişiyi öğrenmek istediğini söyler. Onların gittiğini öğrenen Aliya, Tanu’nun telefonundan Abhiyi arar ama Abhi telefonu açmaz. Doktor telefonda Aliya ile konuşup pişman olduğunu ve her şeyi kardeşine anlatacağını söyler. Aliya ikna edemez. Bu sırada Abhi ve Purab gelir. Onları orda görünce şaşırırlar. Bu sırada Aliya laflarıyla onları oyalarken doktor kaçar. Aliya biz de aynı nedenle geldik buraya doktor sizi de görünce panikleyip kaçtı der. 
Ah Kalbim 203. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: Ah Kalbim 203. Bölüm Özeti, Ah Kalbim 9 Mayıs Özeti Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.