Ah Kalbim 210. Bölüm Özeti 16 Mayıs Fragmanı Abhi Kimle Evlenecek

4


Ah Kalbim dizisinde Abhi Pragya nın sürprizinden çok etkilenmişti. Odasına girdiğinde Pragya nın ayaklarını farkeder. Prgaya yatağın altında Abhi ye yazdığı kartı aramaktadır. Abhi de yatağın altına girer ve burda ne işin var diye sorar. Pragya bazı kağıtları aradığını söyler. Abhi sakın özel bir şey aramayasın diyerek kartı gösterir. Pragya ondan kartı ister ancak Abhi vermiyor. Bu sırada içeri bir yarasa girer. İkisi birden yatağa atlarlar. Uzun süre yarasayı çıkarmaya çalışırlar.

Yatağın altına giren ikilimiz komik bir şekilde tartışırlarken gözleri de çoğu zaman birbirlerinde kilitlenir. Bu sırada Tanu içeri girer ve yatağın altında bir hırsız olduğunu düşünerek battaniyeyi bir anda çeker. Pragya ve Abhi yi aynı yatakta gören Tanu şoktadır. Tanu Abhi yi azarlarken Pragya hayatımın sonuna kadar burda olmayı istiyor. Abhi çok komik mazeretler sunarak Tanu yu iyice sinir ederken Tanu yarım gün birlikte olmak istediğini söyler ve Abhi den sarılmasını ister. Abhi sarılıyor.

Purab Abhi ve Pragya yı düşünürken Aliya, Pragya ve Abhi soğuk hava deposundan sonra birleşebileceklerini mi sanıyorsun diyor. Purab zaten birlikteler diyerek Aliya yı kızdırıyor. Aliya Tanu ve Abhi nin 7 gün içinde evleneceklerini söylerken Purab Aliya ve Tanu nun göz yaşı dökeceklerini söylüyor. Aliya Abhi nin Tanu yu sevip sevmediğinin umursamadığını söylüyor. Pragya, Tanu evlendikten sonra Abhi nin hizmetçisi olacak diyor. Purab sinirle elini kaldırıyor. Aliya bana vurmayacağını biliyorum ve bu yüzden seni çok seviyorum diyor. Purab sinirle ordan ayrılıyor.
Dasi’nin ayağı burkulur ve şişer. Dadi merhemim olmadığını söylüyor. Pragya ayağını kontrol etmeye çalışıyor. Dadi, Abhi’nin odasından ağrı kesici getirmesini ister. Pragya gidiyor. Dasi acıyla bağırıyor. Abhi, kalbini dinleyerek doğru yaptığını düşünüyor. Tanu ile evleneceğini, ancak Pragya’yı sevdiğini söylüyor. Abhi kendisi için kimin doğru olduğunu Tanrı dan göstermesini ister. Bu sırada Pragya lavaboya girer. Abhi altını havluyla örterken Pragya da arkasını döner. Abhi neden buraya geldin diye sorar.

Pragya Dasi nin ayağını burktuğunu ve merhem almak için geldiğini söyler. Abhi Dasi nin buraya gelmesini ister. Pragya çıkarken bu sefer kendi ayağını burkar. Abhi Pragya nın ayağına masaj yaparak onu iyileştirmesini bilir. Ancak önce Dadi sonra da Tanu gelirler. Abhi Dadi yi ikna edip banyonun önünden gönderirken Tanu yu göndermek çok zor olur. Tanu Pragya nın da  Abhi ile içerde olduğunu öğrenince çok sinirlenir.
Ah Kalbim 210. Bölüm Fragmanı

 


Leave A Reply

Your email address will not be published.