Ah Kalbim 210. Bölüm Özeti #Abhi Pragya’yı Kıskanır

15Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim 210. Bölümü 16  Mayısta ekranlarda olacak. Ah Kalbim bölüm özetleri ile ön planda olan sitemizde Ah Kalbim 210. bölüm özetini haberimizin devamında bulabilirsiniz…
 

Pragyayı kaçırma olayını planlayan yine Nikhildir ve Aliyayla beraber bu planı yapmıştır. Tanu peki Pragya Abhiyi aradığında neler oldu deyince Aliya Pragya aradığında sen Abhi ile dans pistindeydin der. Pragya ise ağlar ve Purab’a neden böyle bir şey yaptın der. Daadi ise bu hareketinle hepimizi utandırdın der.
 
Purab ise Aliya ve Tanu’nun planı karşısında şu ana kötü bir duruma düşsek de sonra göreceksiniz ki benim yaptığım doğru çünkü bu hareketim sayesinde Abhi Pragyayı sevdiğini bir kez daha görecek ve duygularını ifade etmesi için bir fırsat oluşacak der. Pragya hemen Purabdan özür diler. Purab ise Bulbul’e verdiğim sözü tutmak için seni ve Abhiyi birleştirmek için bu planı yaptım der. Tanu ise Abhi’nin yanına gider ve düşünceli olan Abhiyi teselli ediyormuş gibi sözler söyler.
 
Abhi sinirle onu kovar. Dışarda ise Pragya ile karşılaşan Tanu kavgaya başlar. Ardından oraya gelen Aliya da kavgaya eşlik eder. Purab ise Abhiyle konuşmak ister ve gideceğini söyler. Pragya ise eve gittiğinde annesigile gerçekleri açıklayınca Sarla neden doğruları anlatmadınız diye kızar. Pragya Purab’ın planını anlatınca Sarla kabul etmek istemez ama Beeji onu destekler. Pragya ile Beeji sarılır. Abhi ise gece boyu uyuyamaz sabah sabah da Tanuyu çağırıp bir ton iş yapar.

Tanu da işi beceremeyince Tanuya kızar. Bu sırada Pragya gelir ve işleri yapmaya başlar ve ardından kahvesini verir. Abhi ise onun elinden almak istemeze ve kahve yapmayı Tanuya öğret der. Tanu kahve yapma konusunda isteksiz bir şekilde Pragyayı dinlemez bir de üstüne elini yakar ve sinirle mutfaktan çıkar. Purab ise Pragyanın yanına geldiğinde abhi onları görüp kıskanır. Purab ise hemen Abhiye gelir ve projeden bahseder. abhi ise direk redder ve hiçbir şey olmamış gibi davranma der.

Purab ise iş ile aşkı karıştırma der. Abhi’nin tepkisini ölçen Purab hayırdır Pragyaya karşı bir hassasiyetin var deyince Abhi şok olur. Purab ise Nikita’nın gerçek ismi Pragya bazı nedenlerden dolayı isim değiştirdi der. Abhi ona karşı duyguları olduğunu Puraba itiraf eder. Ama arkadaş olarak gördüğünü de sözlerine ekler. Abhi bir türlü Pragyaya aşık olduğunu açık açık söylemez. Sen onun gibi bir kızla olduğun için çok şanslısın der ve Purab a ben Tanu ile dışarıda buluşurken sen de Pragya ile buluşmalısın der.

Purab da kabul eder. Daha sonra da Pragyaya bu haberi verir. Pragya daha sonra Purabın bu teklifi kabul etmesine kızsa da Purab onu ikna eder ve sakın gerçeği anlamasınlar ne söylersem tamam de ve sevgili gibi davran der. Pragya da mecburen kabul eder. Bakalım Abhi Pragyayı kıskanıp aşkını itiraf edecek mi? Bu sorunuzun cevabını Ah Kalbim 211. Bölüm Özetinde bulabilirsiniz…
Ah Kalbim 210. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: Ah Kalbim 16 Mayıs Özeti, Ah Kalbim 211. Bölüm Özeti Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.