Ah Kalbim 211. Bölüm Özeti #En Uyumlu Çift

8Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim 211. Bölümü 17  Mayısta ekranlarda olacak. Ah Kalbim bölüm özetleri ile ön planda olan sitemizde Ah Kalbim 211. bölüm özetini haberimizin devamında bulabilirsiniz…
 

Pragya hazır olunca Abhi ile arabaya binerler. Pragya çok güzel görünüyordur ve Abhi de ona çok güzel olmuşsun ama bir şey eksik der. Saçlarını açar ve böyle daha da güzelsin der. Pragya gülümser. Abhi yolda araba kullanırken yanındaki kisinin konuşmasını istediğini söyler ve Pragyayı konuşturmak için sorulara başlar.
 
Purab da neyi seviyorsun deyince Pragya guldugunde gözlerini kısınca çok tatlı görünüyor der. Pragya anlattıkça Abhi kıskanıp durmasını söyler. Pragya neden diye sorduğunda ise nedenini bilmiyorum ama kıskanıyorum der. Nedenini de sormamasini söyler. Bu sırada Tanu nerde kaldın diye kızıp onu arar.

Abhi ise trafikte sıkıştım geliyorum diye yalan söyler. Restoranta giderler. Gittikleri yerde restoranta özel bir oyun oynanacak ve uyumlu çift seçilip onlar dans edecektir. Ilk soru gelir sevdiginizde ne görüyorsunuz Purab gülüşünü der. Pragya ben ben olduğum için seven bir kalp Abhi beni seven bir kalp Tanu zengin bir eş diye düşünür.

Ikıncı soru romantik bir anda nerde olmak isterdiniz. Purab cennette der. Tanu Pariste Abhi ay ışığında Pragya gecenin ortasında ay gökyüzündeyken diye düşünür. Üçüncü soru evlilik sana göre nedir. Purab yasam sözüdür der. Tanu ona ait ne varsa benimle paylaşmalıdır Abhi kaderdir Pragya nasipte olan kişi ile olmaktır diye düşünür.

Son olarak şans numaralarını sorduklarında Abhi 3 yazarken Pragya da evlilik tarihlerinden bir sayı yazar. Ve sonuçlar açıklanır en uyumlu çift Abhi ve Pragyadır. Dans edecekleri için Abhi Purabdan izin ister. Purab izin verince ikili dans etmeye başlar. Ae Dil Hai Mushkil şarkısı çalmaktadır.

 
Aliya ise Tanuyu arayıp ne konuştuklarını öğren emrini verir. Tanu onları ararken Purab da bir kızla ek Ladka Tha adlı şarkıda dans eder. Pragyanın gözlüğü düştüğünde Abhi onu takarken geçmişe ait görüntülerden hatırlar. Pragya o görüntülerde ne görüyorsun bana anlat deyince Abhi bu tarz görüntülerde hep sen varsın anlamıyorum der. Oturdukları zaman Tanu Abhi ile dans etmek ister ama Abhi yalan söyleyip onunla dans etmez. Başka bir adam gelip Tanuyu dansa davet eder.

 
Ikili dans etmeye başlar. Purab dans ettiği kızı ikna eder ve başlarlar rol yapmaya. Kız bana dokundu diye Purab’a tokat atar ardından da polisi çağırır. Purab içkili olduğunu ve kızın güzelliğine dayanamayıp dokunduğunu söyler. Polis Purab’ı götürür. Abhi ise Tanu’ya sen eve gir biz Purab’ı kurtaracağız der. Tanu ise eğer o kızla gidip beni tek başına eve gönderirsen onu sevdiğini düşüneceğim der. Abhi ise istediğini düşün deyip Pragyanın yanına gider.

Purab sabah çıkacaktır. Dışarı çıktıklarında Pragya cok  mutsuzdur. Abhinin arabası da çalınınca mecburen orada kalırlar. Bu sırada yağmur başlar ve bir yere sığınırlar. Abhi tam Pragyayı öpecektir ki kendini durdurur. Bu sırada tesadüfen  Nikhil de onlara yakın bir yerdedir. Ve Tanuyu arayıp evlenmek üzere olduğun Abhi ile eski eşi Pragya şu an karşımda ve yağmurda romantik dakikalar yaşıyor deyip Tanuyu çıldırtır. Bakalım Tanu ne yapacak? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 212. Bölüm Özetinde bulabilirsiniz…
Ah Kalbim 211. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: Ah Kalbim 17 Mayıs Bölüm Özeti, Ah Kalbim 211. Bölüm Özeti Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.