Ah Kalbim 212. Bölüm Özeti

13Ah Kalbim 212. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Tahminimize göre 211. bölümü 18 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 

Pragya ile Abhi yağmur altında kalmışlardır. Abhi’nin arabası da çalınmış olduğu için eve de gidemezler. Pragya’nın telefonu çalar. Arayan annesidir ve Abhi’nin yanında olduğunu öğrenir. Abhi telefonu almak ister ve arada kalan telefon yere düşüp kırılır. Yoldan da pek fazla araba geçmiyordur ama geçen arabalardan birini Abhi durdurmaya çalışır ama araba durmaz. Üşümeye de başladıkları için Pragya Abhi’yi şalı ile kapatır, Abhi de ona sarılır. Daadi ile Daasi Abhi ve Pragya’nın yalnız kalmasının iyi olduğu hakkında konuşurlarken onları dinleyen Tanu iyice sinir olur ve bir an önce onların yanına gitmeliyim diye düşünür.

Abhi, Pragya’nın üzgün olduğunu görüp durumu Purab’ın aldatmış olmasına yorunca Pragya’ya Purab’ı boş vermesini aradığı aşkın hemen yanında olduğunu söyler. Pragya iyice heyecanlanır. Abhi benim gibi birini bulma konusunda sana söz veriyorum der. Abhi daha sonra ateşin etrafında dönerken söz verme ritüelini açıklamasını ister. Abhi de biz karı koca değiliz ama arkadaş olarak ateşin etrafında dönelim ve söz verelim der. Pragya ile ateşin etrafında dönmeye başladıklarında Tanu da oraya gelir. Onları ateşin etrafında dönerken görünce şok olur. İlk turda birbirlerini koruma sözü verirler. İkinci turda arkadaşlığın gerektirdiklerini yapacağız sözü verirler. Üçüncü turda senin acın benim acım senin mutluluğun benim mutluluğum derler. Dördüncü turda senin arkadaşlığın bütün ilişkilerin üstünde, yanımdayken başka bir yüzü göremiyorum diyen Abhi’ye, Pragya gülümseyerek bakar ve dördüncü turu da tamamlarlar.

Beşinci turda hayatın tüm zorluklarında ve mutluluklarında bir arada olma sözü verirler. Ve son turda ise ilişkimiz hiç bitmesin diye söz verirler. Abhi bu sırada geçmişe ait görüntüleri hatırlar. Tanu ise onları o halde görünce oradan gider. Abhi bu turları attığını ama gelinin yüzünü göremediğini söyler. Pragya ona sarılır ve ağlar. Daha sonra Abhi onu evine götürür. Abhi çıktığında Pragya’nın evine Tanu gelir ve Pragyaya utanmaz deyince Sarla utanması gereken sensin Nikhil ile yaptıklarını unutmadık utanmayı senin daha iyi bilmen gerek diye kızını korur ve Tanuyu evden kovar. Sabah Tanu kahve yapıp Abhi’ye götürünce Abhi kahveyi beğenmez ve işlerimi Pragya yapsın der.

Aliya ve Tanu ise her şeye rağmen Pragyaya meydan okumaya devam ederler. Abhi ise Purab’ı karakoldan çıkartır ama ona kızgındır. Pragya ise Abhi’nin odasını eski günlerdeki gibi dekore eder. Hatta birlikte fotoğraflarını bile koyar, Abhi’nin de bu durum hoşuna gider. Aliya ile Tanu ise plan yaparlar. Aliya, Abhi’ye Purab’ın Pragya’yı kullandığını düşünüyoruz deyince Abhi şaşırır.
 
Ah Kalbim 212. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır
Etiketler: Ah Kalbim 18 Mayıs Özeti, Ah Kalbim 212. Bölüm Özeti Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.