Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti 18 Mayıs Fragmanı Purab Kaza Geçirdi

3Ah Kalbim dizisinde Abhi ile Tanu için geri sayım başladı. Evlenmeleri için sayılı dakikalar kaldı. Purab onların evlenmesine asla izin vermeyeceğini söylerken Tanu Purab’ı öldürmesi için Nikhil ile konuşur. Nikhil tabi ki hazır. Sarla Pragya nın yanına geliyor ve üzgün olduğunu söylüyor. Pragya ise kendinden emin ve Tanrı nın buna müsade etmeyeceğini söylüyor. Purab’ın kendisine söylediği sözler aklına geliyor. Abhi ile Tanu nun evlenmesine asla müsade etmeyeceğini söyleyen Purab’ın sözleri Sarla ve Biji için de moral oluyor. Onlar birbirlerine sarılıyorlar.

Abhi odasında her zaman ki kafası karışık. Güzel bir saati inceliyor ve onu Purab’a hediye etmeyi düşünüyor. Ancak Purab neden hala ortalarda yokç Onu arıyor ve nerde olduğunu soruyor. Purab sana çok güzel bir hediye bakmakla meşgulüm diyor. Abhi hemen gelmesini zira Tanu nun annesinin haldi yapması için kendisini sıkıştırdığını söylüyor. Abhi hediyenin ne olduğunu düşünüyor. Purab telefonda birisiyle konuşurken Nikhil de adamına hazır ol diye talimat verir. Purab telefonunun yere düşürünce kamyon süren Nikhil’in adamı harekete geçer. Ancak Purab kurtulur. Nikhil bir işi beceremeyen adamını tokatlar. 

Abhi Pragya nın duygularını öğrenmek için ona beni seviyor musun diye sormak istiyor. O sırada odasına Aliya ve Tanu geliyor. Haldi için hazırlanmasını istiyorlar.  Tanu’nun annesi Abhi’nin odasına gelir ve ona hazır olmasını ister. Tanu’nun annesi yakında evlenecekleri için çok mutlu olduğunu söylüyor. Aaliya düzenlemeleri görmeye gider. Purab da bir fotoğrafçıda yaptırdığı Abhi ile Pragya nın olduğu resim çerçevesini alır ve bunu Abhi ve Pragaya nın çok seveceğini düşünüyor. 

Aliya Mitali den Abhi ve Tanu yu hazırlamasını ister. Mitali tamam diyerek ayrılır. Ardından Dadi nin yanına gider ve onun da hazır olmasını ister. Dadi büyük bir günah işlediklerini söyler. Abhi ile Pragya nın hala evli olduklarını söyler. Aliya bunu Abhi ye söylemesini ister. Dadi risk yüzünden söyleyemeyeceğimi biliyorsun, Tanrı sizi affetmeyecek diyor. Aliya yaşlanınca bunları düşüneceğini söylüyor. Abhi nin gözleri Pragya ve Purab’ı arıyor. Ancak ikisi de ortalarda yok. Abhi Pragaya yı görüyor, Pragya çok üzgün. Abhi Purab’ı soruyor. Pragya nın da haberi yok. Tanu nun annesi onları birlikte görmekten rahatsız. Tanu yu onların yanına gönderir ve birlikte olmalarını engellemek ister. Purab aldığı hediyenin çok güzel olduğunu ve Abhi nin aşkını itiraf edeceğini düşünüyor.
Purab kolajlı resmi almıştır ve bu hediye Abhi ve Pragay nın bu güne kadar aldıkları en güzel hediye olacak diye seviniyor. Nikhil onu kamyonetin içinde gözetliyor ve öldürmek için en iyi anı kolluyor. Pragya Purab’ı arıyor. Purab cebinden telefonu çıkarmaya çalışırken kamyonet Purab’a çarpıyor. Nikhil bayılmak üzere olan Purab’ın yanına gidiyor ve bir sonraki doğum gününde buluşmak dileğiyle diyerek kolajlı resmi parçalıyor. Purab bayılıyor. 

Pragya, Purab’ın nerede olduğunu düşünüyor. Aaliya, Pragya’nın ayrıldığını ve yenilgisini kabul ettiğini düşünüyor; evliliğe katılmayacağını umuyor. Aliya merdivenlerden inerken ayağı takılır ve elindeki tepsi havalanır. Haldi tepsisinde bulunan haldi Abhi ile Pragay nın üzerine dökülür. Aliya ve konuklar şoktadır. Bir kere daha Tanrı nın isteği ile haldi Abhi ile Pragay nın üzerine dökülmüştür. Dadi ve Dasi çok mutludur. Abhi ve Pragya üstlerini temizlemek için lavaboya gidiyorlar. 
Abhi ona gözlerini kapatmasını ve hislerini duymasını istiyor. Gerçekten hislerini anlayabileceğini düşünüyor ve sevgisini itiraf etmeyi ve karışıklığını çözmeyi düşünüyor.

Ah Kalbim 213. Bölüm Fragmanı

 

Etiketler: Ah Kalbim 18 Mayıs, Ah Kalbim 213. Bölüm Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.