Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti

7Ah Kalbim 213. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 213. bölümü 19 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 
 

Aliya rol yaparak Purab, Pragya’yı kullanıyor. Pragya’ya yazık olacak diyerek Abhi’nin kafasını karıştırır. Tanu da Aliya2ya destek olur ve Pragya orta sınıf bir aileden geliyor, yarı yolda bırakılmış kızlar ayrılık sonrasında evlenemiyor deyince Abhi bir kez daha olanları düşünür. Şok bir kararla din görevlisini arar.
 
Bütün aileyi toplar ve din görevlisinden gün ayarlamasını ister. Daadi şok olur neyin günü deyince Abhi bu iyiliği Pragya için yapıyorum Purab ile olan ilişkisine bir ad koymamız lazım der. Pragya şok olur. Din görevlisi iki gün sonraya gün verir. Aliya ile Tanu dalga geçerek mutlu haberi arkadaşlarınıza duyurun der. Purab ve Pragya şok olmuş durumdadır. Aliya daha da ileri gider ve Pragya ve Purab nişanacak haberini Sarla’yı arayıp söyler. Sarla şok olur.

Abhi ile Pragya arabadadır. Pragya’nın morali bozuk olunca Abhi aniden arabayı durdurur ve ben seni mutlu etmek için bu kararı verdim sen neden bu haldesin deyince Pragya hazır mıyım değil miyim sormadan bunu yaptın der. Abhi ise senin üzülmene dayanamdığım için Purab seni bırakmasın diye bunu yaptım der. Aliya tam da bu sırada arar ve Abhiye Sarla’yı nişan konusunda ikna et der. Purab ise bu konuşmayı duyar ve her şeyin sorumlusu olarak kendini gördüğü için bu problemi de kendisi çözmek ister.

Aliya ve Tanuya kızıp problemi çözmek üzere yola koyulur. Abhi ise Sarlaya nişan olayı söyler. Sarla çok kızgındır ama Pragyayla konuşunca rahatlayıp Abhi’nin yanına gelir ve herhangi bir şey söylemez. Pragya ise annesine bir söz vermiştir: Bir gün içinde Purab ile nişanlanma olayını durdurma. Abhi nişan alışverişi masraflarını da karşılar ve Pragya ile alışverişe çıkar. Abhi bulduğu kıyafetleri üzerine tutup yakışıp yakışmadığını söyler. Arka fonda Bheegi Bheegi Sadakon Me Main şarkısı çalmaktadır.

İkili göz göze gelirler. Abhi tam bir gelin oldun şimdi diye gözlerini ondan alamaz. Tanu da bunu görüp ben de kıyafet alacağım der. Deneme kabinine girer. Onu gören satıcı kız seni tanıyorum, birkaç ay önce buraya bir adamla gelmiştiniz der. Tanu telaşlanır. Satıcı kız Nikhil2i gösterip işte o adam vardı diye Pragya ve Abhi’ye gösterir.

Tanu’yu kurtaran aliya olur. Nikhil benim arkadaşım deyip daha önce Tanu ile tanıştırmıştım deyip durumu normalleştirir. Tanu rahatlayınca Aliya hemen Tanuya Pragyayı kıskandırmasını söyler. Tanu deneme kabinine girer ve Abhi’nin Pragya için seçtiği kıyafeti dener. Fermuarı kapatması için de kabine Abhi’yi alır. Abhi Pragyayı o kıyafet içinde hayal edip rahatsız olur ve dışarı çıkar. Aliya ise bu sırada Abhi’ye ceket alan Pragyayı kıskandırmaya çalışır ve belki de kabinde başka şeyler oluyordur der. Ama Abhi çıkınca Aliya sinir olur. Tanuya da bir işi beceremedin diye kızar. Abhi ise ceketi beğenip dener. Bakalım Purab nişanın iptal olması için ne yapacak? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 214. bölüm özetinde bulabilirsiniz.
Ah Kalbim 213. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır
Etiketler: Ah Kalbim 19 Mayıs Özeti, Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti, Pragya ile Purab Nişanlacak Mı? Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.