Ah Kalbim 214. Bölüm Özeti

10Ah Kalbim dizisinin 214. Bölüm Özetini detaylı bir şekilde yazımızda bulabilirsiniz. Yazdığımız bölüm kanal 7 ekranlarına 20 Mayıs 2018 tarihinde gelmesini bekliyoruz. Kore dizilerinin yayınlanmaya başlayacak olması, bölümlerin ve tarihlerin kayması neden olabilir.  

Bölüm, nişan hazırlıkları yapması ile başlar. Abhi de Pragya da kıyafet deneme ile meşgulken Pragya’nın fermuarı sıkışır. Fermuarı düzelteyim derken Abhi sırtını kızartır. Yarasını üfleyen Abhi daha sonra giydiği kıyafete bakar ve harika göründüğünü söyler. Rujun var mı diye sorar. Pragya ise dudak kaleminin olduğunu söyler. Abhi, Pragya’nın dudak kalemini sürer. Daha sonra şalını takar ve aynaya bakmasını ister. Şimdi tam herkesin hayal ettiği bir gelin oldun der.
 
Aliya ile Tanu ise araya araya sonunda Abhi ve Pragyayı bulurlar. Tanu onları yan yana gördüğü her dakikada olduğu gibi kıskançlıktan çatlar. Eve geldiklerinde onları bir sürpriz beklemektedir ve Purab nişanlanmaya cağını açıklar. Abhi neden deyip daha konuşmasına izin vermeden ona tokat atar ve böyle iyi bir kızı asla bulamazsın diye Pragyayı över. Daadi ise konuşmasına izin ver deyince Purab ailem gelmeden nişanlanmak istemiyorum der. Abhi onu kucaklar ve ona hak verir. Ancak Aliya ben ailesine çok önceden bileti ayarladım merak etmeyin nişan ertelenmesin yarın Purab’ın ailesi burda olacak der.

Abhi ona düşünceli davrandığı için teşekkür eder. Aliya’ya, Purab’ın bu haberini veren Mitali’ye Aliya teşekkür edip hediye verir. Pragya ise olanları Sarla’ya anlatınca annesi annen ölmedi kızım ben sana destek olacağım bu nişan olmayacak diye destek olur. Abhi ise rüyasında Pragya’yı görünce tombiş diye uyanır. Tanu ise sesi duyup odasına gelir ve yanında uyumayı teklif eder ama Abhi reddeder. Ve nişan günü gelip çatar. Evde hazırlıklar tamamdır. Pragya ile Purab ise nasıl bir yol bulsak da bu işi sonlandırmayı düşünürken, Purab’ın ailesi de gelir. Gelin olarak Pragya’yı görünce şaşırıp durumu Purab’a sorarlar.

Purab olanları anlatmaya başlar ancak daha tamamlamadan Aliya gelip Purab’ın ailesini alır gelinle damat vakit geçirsin der. Sarla da gelir. Tanu onu kızdırınca Tanu’ya hakaret eder. Bu sırada Nikhil de nişana gelir. Aliya, Nikhil’e Purab’a göz kulak ol her an her şeyi yapabilir der. Dans başlar. Pragya ile Purab, Nikhil ile Aliya dans etmeye başlar sonradan Tanu ve Abhi de dans etmeye başlar. Sonra eşler değişir. Abhi ile Pragya dans eder. Purab ile Aliya dans etmeye başlayınca Aliya Purab’a yakınlaşır, Purab da Aliya’nın ayağına basar.

Aliya bunun intikamını almak için din görevlisine nişanı hızlandırması için rüşvet verir. Abhi nişan duyurusunu yapar. Yüzükler gelir ama Pragya’nın eli kaynayan su ile yanmıştır. Bunun üzerine Abhi panikler. Pragya ise bayılmış numarası yapar. Bakalım bu plan nişanı durduracak mı? Bu sorunuzun cevabı Ah Kalbim 215. Bölüm Özetinde sizlerle olacak 😉

Henüz yayınlanmadı.
Etiketler: Ah Kalbim 20 Mayıs Özeti, Ah Kalbim 214. Bölüm Özet Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.