Ah Kalbim 215. Bölüm Özeti

12Ah Kalbim 215. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 215. bölümü 21 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 
 

Pragya elini kesmiş ve bayılmıştır. Abhi sürekli elini tutup onunla yakından ilgilenir. Pragya kendine geldiğinde Abhi telâşlanmasına neden olduğu için özür diler. Pragyanın yüzük parmağı kötü durumda olunca nisan ertelenir. Aliya ile Tanu ise yeni bir plan yapmalıyız diye düşüncelere dalarlar.
 
Pragya ise eve gittiklerinde elimin yarası geçer ama bu nisan olsa benim yüreğimdeki yara geçmezdi üzülmeyin benim için der. Bir sonraki gün iş icon geldiğinde Abhi ona kahve yapıp içirir. Ona hiçbir iş yaptırmaz. Tanu geldiğinde onları kıskanır ve Abhiden kendi ile ilgilenmesini ister ama Abhinin gözü Pragyadan başkasını görmüyordur. Tanu bu defa devreye Abhiyi müzik dünyasına tanıtan Rockyi getirir. Planları Rocky Pragyayı beğenmeyecek ve Abhi’ye uygun biri olmadığını söylecek Abhi de onun sözünden çıkamadığı için Pragyadan uzaklaşacak. Tanu planını  Rocky ile paylaşır. O da kabul eder. Purab ise onları duyar.

Abhi ise Pragyaya çorba iciriyordur. Abhi geldiğinde Rocky Pragyaya kıyafetleri ve görünüşü ile ilgili kırıcı sözler eder. Abhi ‘ye de Purab’a söyle hiç ona uygun bir kız değil der. Pragya ağlayarak oradan ayrılır. Rocky ise gider. Purab ise bu durumu fırsata çevirir ve ben ve Pragya uygun değiliz ben onunla evlenmeyeceğim der.

Abhi ise iknaya çabalar ama nafile. Purab ağlamakta olan Pragyanın yanına gidip yaptıklarını ve Abhinin onu nasıl savunduğunu anlatır. Abhi ise Rockynin yanına gider ve Pragyaya hakaret ettiği için kızar. Rocky onu sektörden çıkartırım seni diye tehdit eder. Abhi istediğini yap deyip onu kovar. Tanu da yanına gidip Pragyayı eleştirince Tanu’ya sınır olur ve kızıp yanından ayrılır.

Pragya’yı eve bırakmak üzere beraber arabaya binerler. Yolda abhi’nin ağzını bıçak açmıyordur. Bu durum Pragya’nın gözünden de kaçmaz. Abhi ise Purab’ın söylediklerini düşünüp Pragya için üzülür. Pragya ile arabadan inip bir şeyler yerler. Pragya ile çok hoş vakit geçiren Abhi’nin keyfine diyecek yoktur, kahkahalar havada uçusuyordur. Bakalım Rocky Abhi’yi üzecek bir ne yapacak? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 216. bölüm özetinde bulabilirsiniz…
Ah Kalbim 215. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır
 
Etiketler: Ah Kalbim 21 Mayıs Özeti, Ah Kalbim 215. Bölüm Özeti Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.