Ah Kalbim 216. Bölüm Özeti

21Ah Kalbim 216. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 216. bölümü 22 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 
 

Abhi Pragyaya tatlı bir dille herkesin dış görünüşe önem verdiğini kalbini göremediğini söyleyip ondan daha tarz giyinmesini ister. Pragya ise eğer bu seni mutlu edecekse tabiki tarzımı değiştiririm der ve Abhi ile sarılırlar. Rocky ise Tanu’yu arayıp Abhi ile aramızı bozdun deyip Tanuya kızınca Tanu telefonu yüzüne kapatır.
 
Abhi Pragya’yı eve bırakacakken Pragya’nın şalı arabaya sıkışır. Bunun üzerine Abhi başka bir şalı alır ve tüm şalların içinde gelin gibi görünüyorsun deyip şalı Pragya’nın başına örter. Pragya çok mutludur. Abhi ise sabah Tanu’nun kıyafetlerinden birini Pragya için çalarken Tanu onu yakalar. Ondan kurtulmak isteyen Abhi sana kıyafet alacaktım ölçünü almak için bunu aldım yalanını söyler. Tanuya kıyafet almak için alışverişe gidip Pragyaya kıyafetler alan Abhi, Pragya’nın evine gelip kıyafetleri gösterir ve Pragyadan giymesini ister. Pragya mini etek giyip gelince bacaklarını örter.

Utandığını söyleyen Pragya’yı ikna eden Abhi onu çok beğenir. Topuklu ayakkabıda yürümekte zorlanan Pragya makyaj ve saç yapımı da tamamlanınca harika görünüyordur. Pragya gözüme bir şey kaçtı deyip gözünü ovalayınca makyajı mahvolur, Abhi de kızar. Bu sırada Abhi iş için çıkmak zorunda kalır ama Pragya’nın moralini düzeltmeden gitmez.

Sadece partide bu kıyafetleri giymesini diğer zamanlarda önemli olmadığını söyleyip Pragya’yı rahatlatır. O gittikten sonra Tanu gelir ve Abhi’nin aldığı kıyafetleri gösterip Pragya’ya görünüşte değişsen bile orta sınıf olmaya devam edeceksin der ve ona hakaret eder. Sonra da olanları Aliya’ya anlatıp kendi aralarında gülerler. Parti vakti geldiğinde Pragya mükemmel görünüşüyle herkesi etkileyerek partiye gelir. Abhi adeta büyülenir. Janam Janam adlı duygusal parçada dans ederler.

Ardından beraber dondurmalarını yerler. Tanu kıskançlıktan çıldırır. Abhi Pragya’nın çantasını Pragya’ya vermek istemez. Pragya almaya çalışırken göz göze gelirler. Abhi neredeyse onu öpecektir ki Purab’ın kız arkadaşı olduğunu hatırlayıp vazgeçer. Pragya da çantayı alıp yanından gider.

Tanu bunun intikamını almak için Nikhil ile bir plan yaparlar ve Pragya’yı soğuk odaya kilitlerler. Pragya soğuktan ölmek üzeredir. Yardım için bağırsa da sesini duyan yoktur. Abhi ise Pragya’nın ortalarda olmadığını anlar ve onu aramaya koyulur. Bakalım Abhi Pragya’yı bulabilecek mi? Bu sorunuzun cevabını Ah Kalbim 217. Bölüm özetinde bulabilirsiniz…
Ah Kalbim 216. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır
Etiketler: Ah Kalbim 216. Bölüm Özeti, Ah Kalbim 22 Mayıs Özeti Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.