Ah Kalbim 217. Bölüm Özeti

16Ah Kalbim 217. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 217. bölümü 23 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 
 

Nikhil Pragya’yı soğuk hava deposuna kilitleyip çıkmıştır. Tanu ve Aliya onu kamera izleyip gülerler. Pragya  ise çaresizce kapıyı açmak için zorlar ve yardım ister ama onu duyan yoktur. Tanu ise neden hala ölmedi diye ölmesi için sabırsızlanır. Nikhil ise donarak ölmenin basamaklarını anlatıp ölmesinin yavaş yavaş gerçekleşeceğinden bahseder.
 
Abhi deponun önünden geçer ama Pragya’nın sesini duyamaz. Abhi deponun önünde Pragya’nın saatini bulduğunda şüpheye kapılır, Pragya ise içeride soğuktan bayılır. Abhi deiçeri girip baygın halde olan Pragya’yı hemen kucağına alır. Tüm bu olanları izleyen Tanunun ekibi şok olur. Nikhil Tanu’ya Abhi’yi yalnız bıraktığı için kızarken Tanu da sen de ipuçlarını bırakmışın diye kızar. Pragya hala hayattadır ancak nefes alamayınca suni tenefüs yapan Abhi’yi izleyen Tanu sinir olur.
 
Purab ise Abhi’nin kendisini aradığını görüp hemen depoya gider. Onları kurtarırlar. Pragya kendine geldiğinde yanı başında Abhi vardır. Purab ise Aliya’ya onlardan şüphelendiğini söyler ama Aliya reddeder. Abhi ise Pragyaya çorba içirir. Pragyadan olanları dinleyen Abhi birinin Pragyayı öldürmek istediğini anlayıp bu sırrı çözmeye çalışır. Abhi Purab’dan deponun kamera görüntülerini bulmasını ister. Purab görüntüleri alıp getirir. Suni teneffüs sahnesini gören Pragya hemen kamera görüntülerini kapattırır. Abhi daha sonra ondan özür diler ama seni o halde görünce kaybetmekten korktum der.

Pragya ise özre gerek yok ben senin yerinde olsam ben de aynısını yapardım der. Abhi nefessiz kalıyormuş numarası yapar ve sözünü hatırlatır. Beraber gülerken Pragya yakınlaştıklarını düşünüp mutlu olur. Abhi görüntüleri polise verme görevini Purab’a verir. Görüntülerdeki adamın yakalanmasını ister.

Purab ise benim kız arkadaşıma ne kadar da yakındın, belki de sen bu durumu oluşturdun ve kıza yaklaştın der. Abhi ise Puraba sinirlenir. Purab ise konuşmasıyla Abhi2nin Pragya’yı sevdiğini anlamasına yardımcı olmaya çalışır. Sen Pragya’yı seviyorsun ve ondan başka hiçbir şeyi düşünemiyorsun deyip anılarını hatırlatır. Aynı duyguları Tanu için taşıyor musun diyerek gerçekle yüzleşmesini sağlar.

Sevgililer günü olduğu için Pragya Abhi’yi yalnız bırakmak istemez. Abhi ise Pragya için oyuncak ayı alır. Tanu ise yenilgiye doymaz ve bu günü unutulmaz yapacağım deyip bir plan içine girer. Abhi ise Pragya için epeyce alışveriş yapar. Daha sonra Pragya’nın evine gidip onları yerleştirir. Pragya duştan çıktığında karşısında Abhiyi görünce şaşırır. Pragya yanıma gel diye onu çağırınca Abhi de duygularımı anladı galiba diye düşünüp ana yaklaşır. Bakalım sevgililer gününde neler yaşanacak? Bu sorunuzun cevabını Ah Kalbim 218. bölüm özetinde bulabilirsiniz.
Ah Kalbim 217. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır
Etiketler: Ah Kalbim 217. Bölüm Özeti, Ah Kalbim 23 Mayıs Özeti Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.