Ah Kalbim 218. Bölüm Özeti

32Ah Kalbim 218. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 218. bölümü 24 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 
 

Abhi Pragyaya gözlerini kapatmasını söyler ve gözlerini açtığında diz çökmüş bir halde, elinde bir gül ona sevdiğini itiraf eder. Pragya şok olmuştur. Abhi elindeki yüzüğü verir ve bu yüzük senle olduğu müddetçe seni seven biri olduğunu unutma der. Pragya Abhi’ye tokat atar. Bunlar Abhinin hayalidir 😉 Abhi aşkını itiraf ettiğinde olabilecek olayları düşünmüştür. Daha sonra Daadinin yanına gidip sevgililer gününü kutlar.
 
Elinde güller olan Abhi Tanu ile konuşurken hapşırınca güller merdivenlerin altında olan Pragyanın üzerine dökülür. Tekrar hapşırır bu defa ortada Tanu’ya verecek gül kalmaz 😀 Tanu sınır olurken Pragya da tatlı tatlı Abhi’ye bakar. Tanu ise Abhi’ye sevgililer günü için kendisine hediye alması için zorlar. Onlar dışarı gittiğinde Daasi Abhinin odasını güllerle dekore eder ve bir de kart yazar.

Pragya bunu öğrenince kartı almak için Abhinin odasına gider ama Abhi çoktan Pragyanın odayı dekore ettiğini öğrenmiştir hatta kartı da okumuştur. Pragya utandığı için yatağın altına saklanır ama Abhi onu bulur. Ardından odaya yarasa girince ikisi de korkar ve battaniyenin altına saklanırlar. Tanu geldiğinde yatakta onları bir arada görünce sınır olur. Abhi olanları anlatınca Tanu ondan sarılıp gönlünü almasını ister. Abhi de sarılıp aralarını düzeltir.

Pragya ise Daasinin ayağı burkuldugu için krem almak üzere Abhinin odasına gittiğinde düşer ve ayağını incitir. Abhi ayağına krem ile masaj yapar. Bu olaylar banyoda olunca olay yanlış anlaşılmasın diye odaya gelen her kişide stres yasarlar. Tanu geldiğinde ise Abhi Pragyanın ayağına yanlışlıkla basınca onları bir arada gören Tanu çıldırır.

Daadiye onları şikayet eder ve onları gösterir. Daadi ise Abhi’ye şaka yapar. Tanu ise evlenmekten hala vazgeçmez. Abhi düğün kıyafetini giyer ama Pragya beğenmez ve kendi düğünlerinde giydiği kiyafeti bulup getirir. Bakalım Abhi bu kıyafet sayesinde geçmişi hatırlayacak mı? Bu sorunuzun cevabını Ah Kalbim 219. Bölüm Özetinde bulabilirsiniz.
Etiketler: Ah Kalbim 218. Bölüm Özeti, Ah Kalbim 24 Mayıs Özeti Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.