Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti

7Ah Kalbim 219. Bölümünde Neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ah Kalbim 219. bölümü 25 Mayıs 2018 tarihinde kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. 
 

Pragya Abhi’ye giymesi için kendi düğünlerinde Abhi’nin giydiği kıyafeti verip bu kıyafetlerle ilgili anılarının olduğunu da söyler. Abhi kıyafeti giyinirken acaba Pragya neden öyle dedi diye düşünür. Bu sırada Pragya ile düğününden kesitler hatırlar ve fenalaşır. Pragya diye seslenince Pragya koşarak odasına gider.
 
Abhi kendine geldiğinde geçmişte belirsiz şeyler yaşadığını ve hatırlarken de bayıldığını anlatır. Tekrardan bayılan Abhi herkesi korkutur. Doktor geldiğinde Pragya’ya sakın geçmişi hatırlatmak için çabalamayın çünkü kalp atışları hızlanıp istemediğimiz şeylerle karşılaşabiliriz der. Pragya ağlayarak Daadi’nin yanına gider ve kocasının gözleri önünde başka bir kadınla evlenecek olmasına katlanamadığını anlatır. Purab ise Pragyaya Abhi ile Tanu’nun evlenmesine asla izin vermeyeceğim dediğini duyan Tanu sinir olur ve Purab’ı öldürme kararı alır.
 
Purab’ı öldürme konusunda Nikhil’den yardım alır ve arabayla ona çarpıp öldürmeyi planlar. Ancak Purab kurtulmayı başarır. Abhi ise Purabla arkadaş oldukları ilk günün yıl dönümü olduğu için ona saat almış Purab’ın gelmesini bekliyordur. Purab ise Pragya ile Abhi’nin resimlerinden bir kolaj yaptırıp hediyeyi almış eve gidecektir. Nikhil kamyonu üzerine sürünce Purab yere düşer. Nikhil onunla dalga geçer. Purab ise bu sırada bayılır.
 
Bu sırada Abhi ile Tanu’nun evliliklerini hızlandırmak için Tanu’nun annesi haldi töreninin yapılmasını hızlandırmıştır. Evde hazırlıklar tamamdır ancak beklenmeyen olur ve haldi Abhi ve Pragya’nın üzerine dökülür. Tanu yine sinir olurken Daadi bu duruma çok sevinir. Pragya üzerini temizlemek için gittiğinde Abhi de arkasından gider. Abhi’nin içinden söylediği her şeyi Pragya duyup ona göre cevap verince Abhi fırsat bu fırsat deyip Pragya’ya içinden seni seviyorum der. Pragya ile göz göze geldiklerinde en sevilen aşk şarkılarından Sanam Re çalar. İkisi de birbirlerini kucakladıklarını hayal ederler.

Pragya çok üzgündür. Bu sırada hastaneden gelen bir telefonda Purab’ın ağır yaralı olduğunu öğrenen Abhi koşarak hastaneye gider. Herkes hastaneye koşarken Aliya Tanu’ya Purab’a zarar verdiği için kızar. Eğer ona bir şey olursa bunu yanına bırakmam diye de tehdit eder. Purab ise bilinci kapalıdır ve doktorlar belki bir haftaya ancak kendine gelir derler.

Abhi ise bu işin arkasında başka bir şey var çünkü Purab çok dikkatli biridir deyip bu kazanı arka planını araştıracağını hissettirir. Eve gittiklerinde Abhi’nin başı ağrıyordur. Tanu ise başına masaj yapmak ister ve tırnaklarıyla onu rahatsız eder. Bir taraftan da hemen düğün işine geçelim deyip Abhi’yi sinir eder. Abhi ise onu kovar ve Pragya’yı çağırır. Pragya hem masaj yapar hem de Purab’ın iyileşeceğini söyleyip onu rahatlatır. Abhi ise beni yalnız bırakma diye ondan rica eder.

Bu sırada araştırmalarını tamamlayan polis, Abhi’ye Purab’ın bir kazaya kurban gitmediğini tam tersi planlanmış bir kazaya kurban gittiğini söyler. Tanuyu da sorguya çeken polis Tanuya ecel terleri döktürür. Ardından da olay yerinde Purab’a ait olan bir eşya var deyip Abhi’ye verir. Abhi bakakalır. Bakalım Purab iyileşecek mi? Tanu yakalacak mı? Bu soruların cevaplarını Ah Kalbim 220. bölüm özetinde bulabilirsiniz…
Ah Kalbim 219. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti, Ah Kalbim 25 Mayıs Özeti, Ah Kalbim Purab Ölecek Mi? Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.