Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti (Part 2)

6Ah Kalbim Dizisinde yeniden Abhi kaçırılır. Ardında Pragya, Abhi’yi kurtarmak için gelir ve Pragya’nın keskin zekası ile Dumrul ve adamların elinden belli bir süre kaçmayı başarırlar. Ancak Nikhil ve Dumrul İkilinin peşine düşer. Devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Bölüm, Abhi’nin üzerinde sarılı şekilde yılanı görünce rock stara yaklaşamaz ve yılandan korkarlar. Başlarındaki adam adamına emredip gidip yılanı Abhi’nin üzerinden almasını ister. Gelen iki adamdan birini Pragya etkisiz hale getirir. Başlarındaki adamı yılan oyununu çabuk çözer. Abhi de onun kalçasına tekme atıp bayıltır. Nikhil’in adamları ise Abhi’nin üzerinde yılan olduğu haberini söyler. Aaliya Nikhil’e gidip bir an önce Abhi’yi kurtarmasını ister.

Bu arada Purap ve yanındakiler de aramalara başlarlar. Sarla buraların ıssız ve tehlikeli bir yer olduğunu ve polisi aramasını ister. Purap kendi telefonun çekmediğini herkes telefonunu kontrol etmesini ister. Yanındakiler telefonları ile Polisi aramaya çalışsa da telefon çekmediği için ulaşamazlar. Bu arada Abi ile Pragya sıkıştıkları evden çıkmışlar ama uzaklaşamazlar. Adamlar her yerde Abhi ile Pragya’yı aramaya başlamıştır. Bu sırada Nikhil’de Abhi’nin kaçtığını öğrenmiştir. Tabi Aaliya da öğrenir ve Nikhil’e demediğini bırakmaz. Adamlar bahçede duran samana aralarını kontrol etmek için keskin oklarla samanların içerisine batırıp kaçakların yerlerini belirlemeye çalışır. Diğer adam ise sinirden sigarasını yere atınca bizimkileri olduğu samanlık yanmaya başlar.

Ateşin içinde kalan bizimkiler çıkarsa Dumru öldürecek çıkmaz ise ateşin içinde yanıp ölecekler. Pragya yardım isteyelim deyip bağırmaya başlar. Abhi hemen Pragya’nın ağzını tutup adamların duymamasını ister. Yanan saman ateşinin içinden çıkmayı başaran bizimkiler çiftliğin içerisinde duran iki tane atı görünce kurtuluşumuz bu dur der. Abhi ile Pragya tek bir ata binip çiftlikten çıkmak ister. Bu sırada Nikill ve adamları ise yanan ateşi söndürürler. Tanu ise eterin etkisi bitince tekrar uyanır. Hemen Aaliya’yı arar. Olanı biteni Aaliya’ya anlatmak ister ama Aaliya da son durumu yani Abhi ile Pragya’nın kaçtığını söyler.

Tanu ise kendisinin açığa çıkmaması için Pragya’nın da yok olmasını ister. Belli bir süre atla kaçtıktan sonra yolda buldukları arabaya binerler ama Nikhil ve adamları da onların çevresini sarmıştır. Pragya bir an evvel arabayı çalıştırıp adamlardan kaçmalarını söyler. Abhi ise bir türlü arabayı çalıştıramaz. Dumru belinden silahını çıkarıp kapının kilidini açmaz ise silahını kullanacağını söyler. Pragya ile Abhi Dumrul ve Nikhil’in adamlarının elinden kurtulabilecek mi? Bu sorunun cevabını Ah Kalbim 234. bölüm Özetinde Bulabilirsiniz.
Ah Kalbim 233. Bölüm Fragmanı
Henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: Ah Kalbim 233. bölüm Özet, Ah Kalbim 9 Haziran Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.