Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti – 18 Haziran 2018 Pazartesi

5


Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti – 18 Haziran 2018 Pazartesi
Kanal 7’de uzun süredir yayınlanan ve Hint dizisi sevenlerin kalbine taht kurmuş olan Ah Kalbim dizisi yine heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Bir olayın heyecanını biz daha bitirmeden yeni bölümün heyecanı bizi öldürecek gibi görünüyor. Bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor.
Purab ise Abhi’ye ait paraları almak için yollara koyulmuştur. Purab kendine tahsis edilen adamla bankaya giderken para çantasını eline bağlıyor. Adam birileriyle konuşur ve 2 dakika içinde orda olacağını söyler. Purab kiminle konuştuğunu sorar. Adam eşiyle konuştuğunu bazen çok sıkıcı olduklarını söylüyor. Adam çantayı neden eline bağladığını sorar. Purab güvenlik için olduğunu söyler. Adam Lakhwinder’in elinden nasıl kurtulacağını düşünüyor. Arabayı durdurur ve bankaya geldiklerini söyler.
Purab aşağıya indiğinde Lakhwinder’in adamları onun takip etmeye başlar. Sonra da Purab’a saldırırlar. Purab onlarla kıyasıya mücadele eder ancak kalabalık oldukları için daha fazla dayanamaz. Lakhwinder ondan çantayı vermesini ister. Purab bu çanta bu bilekle çıkar diye artistlik yapsa da Lakhwinder çok ciddidir. Elindeki kılıçla Purab’ı ikiye bölmek üzeredir ki eline bir tuğla parçası isabet eder. Lakhwinder ne olduğunu anlayamadan bu sefer de kafasına bir tuğla isabet eder. Lakhwinder etrafına bakınırken elinde tuğla ile Disha belirir.
Disha polisi arar. Ancak Lakhwinder adamlarını üzerine salar. Disha hepsinin hakkından gelir. Lakhwinder kızın üstüne gidince elindeki sopayı adama vurmaya çalışıyor yanlışlıkla Purab’a vuruyor.


Leave A Reply

Your email address will not be published.