Ah Kalbim 246. Bölüm Özeti- 27 Haziran 2018 Çarşamba

15


Ah Kalbim 246. Bölüm Özeti- 27 Haziran 2018 Çarşamba
Kanal 7’de izleyiciye sunulan ve Hint Dizisi sevenlerin ilgisini fazlasıyla çekmişti. Bu uzun soluklu dizi hepimizin kalbine taht kurmuştu. Bizde sizler için düzenli olarak özetlerini yazıyoruz.
Bu bölümde Aliya, Bülbül’den sonra Disha’nın çıktığını öğrenince kıskançlık krizine girmişti. Artık o kadar çok gözü dönmüştü ki en ileri seviyeye giderek göz kırpmadan Purab’ın evini yakmıştır. Bu yangın sırasında Aliya yanmak üzereyken Tanu onu kurtarmıştır. Purab, Damini ve komşuları evi söndürmeyi başarır. Damini kendini suçlu hissediyor ama Purab onu sakinleştirmeye çalışıyor. Daha sonra yemek yiyen ikili oldukça romantik zamanlar geçirdi.  Böylelikle anlıyoruz ki ne olursa olsun o ikilinin arasını hiçbir şey bozamaz.
Abhi müzik bestelemeye çalışırken Pragya’nın yardımlarını hatırlar ve Munni’den yardım ister. Munni artık Abhi’yi görmeyeceğinin hayalini kurarak ona bestelerden anlamadığını söyledi. Abhi ondan sevdiği kahveyi yapmasını ister. Munni mutfağa gider ancak Abhi’nin nasıl kahve sevdiğini bilmemektedir. O da kafasına göre içine sevgisini kattığı bir kahve yapar. Ancak kahvenin görüntüsü pekte kahveye benzememektedir. Abhi kahvenin istediği gibi olmadığını söyler. Munni tadına bakmasını ister. Abhi tadına bakınca güzel olduğunu söyler.
Munni Prgaya’nın çok şanslı olduğunu düşünerek Abhi’den ayrılacağına üzülüyor. Abhi’nin gömleğine bakarken bu evde yaşadıklarının hayatının en güzel günler olduğunu söyler. Dadi‘nin de yanına giden Munni onun ayaklarına masaj yaparken ondan da kalben özür diler. Sonrasında tapınağa giderek Prgaya ile görüşmek ister.
 


Leave A Reply

Your email address will not be published.