Ah Kalbim 251. Bölüm Özeti-  4 Temmuz 2018 Çarşamba

20


Ah Kalbim 251. Bölüm Özeti-  4 Temmuz 2018 Çarşamba
Önceki bölümde Pragya çantanın şifresini kırmış ama dosyaları alamamıştı. Herkes arabaya geri biner ve yollara devam eder. Evrakları almak için Disha yola tekrar atlayarak kocamı neden kurtarmadınız der. Tekrar arabadan inince hepsi, Pragya belgeleri alarak kaçar. Bir köşeye geçerek Pragya, Disha ve Purab buluşarak oradaki üçlüye gülerler. Eve doğru yola koyulurlar.
Bu sırada Aliya, Raj ve Tanu varmışlardır. Görevli evrakları incelediğinde belgeleri önlerine fırlatır ve siz benim hapse girmemi mi istiyorsunuz diye onlara fırça atar. Aliya ve ekibi şoktadır. Belgeleri kimin aldığını düşünmeye başlıyorlar.
Abhi ise gittiği şehirden dönmüş ve Praya’ya kocaman bir kutu ile hediye getirmiştir. Prgaya kutuyu açtığında küs oldukları zaman konuştukları bebeklerle karşılaşır. Pragya bu bebekleri nerde bulduğunu sorar. Dadi ve Dasi odaya giriyor. Hep böyle mutlu olmalarını söyleyip onlara sarılıyorlar. Abhi onlara bir torun verelim diyerek Pragya’ya sırnaşıyor. Pragya onu gülerek itiyor. Gizlice onları izleyen Tanu kıskançlık krizine giriyor.
Kadınlar kocaları  için oruç tutuyorlar. Tanu ve Aliya, Munni’nin gerçekten aşık olup olmadığını öğrenmek için ona lokum veriyorlar. Pragya herkesin önünde yemem günah diyp kafasını eğiyor ve öyle yiyor. Aliya, Tanu’ya tedavi olması gerektiğini söylüyor.
Tanu tatmin olmayıp Pragya’nın odasına gidiyor ve ağzına bir şeyler sokmaya çalışıyor artık Pragya buna dayanamayıp Tanu’yu tokatlıyor.


Leave A Reply

Your email address will not be published.