Ah Kalbim 258. Bölüm Özeti – 11 Temmuz 2018 Çarşamba

15


Ah Kalbim 258. Bölüm Özeti – 11 Temmuz 2018 Çarşamba
Kanal 7’de yayınlanıp bizleri yoğun ilgiyle televizyona kilitleyen Ah Kalbim dizisinde yine heyecan dorukta. Şimdi ne olacak diye düşünmeyi bitirmezken yeni bir olayın çıkması bizi diziye kilitliyor. Biliyorsunuz ki son birkaç bölümdür Abhi’ye suikast düzenleniyor ve Pragya ise zekasını kullanarak onları durdurmayı her defasında başarıyor.
Smonika suya elektrik vermişti. Abhi kurtulmuş ama Aliya banyoya girmişti. Onu da kurtaran Pragya bunun evden birinin yapacağını söyleyerek o kişiyi aramaya başlıyor.
Smonika ise Tanu’nun Pragya’ya olan nefretini fark etmiştir. Bunun için ona yakın davranıp iş birliği yapmak için arkadaş olmaya çalışır Pragya Smonika’dan süphelenmeye başlar. Tanu Pragya’nın yanına giderek asistanın gerçekten mükemmel der. Pragya endişeye kapılır ve ondan uzak durmasını söyler. Ama Tanu ondan öğreneceğim çok şey var diyerek uzaklaşır.
Purab duştan çıkmıştır. Odada kıyafetlerini seçerken Disha’nın düşmek olduğunu fark eder ve onu tutar. Göz göze gelen ikili uzunca birbirlerine bakar. Daha sonra Disha’nın kuzeni gelince toplanırlar. Purab giyinip kuzeninin yanına gider. Disha’nın neyinin olduğunu sorar. Purab bilmiyorum diyince kuzeni sinirlenir ve onun annesiz büyüdüğünü sevgiye ihtiyacının daha fazla olduğunu söyler. Purab’ı o sevgiyi verememekle suçlar. Purab bi hışımla giderek Bülbül’ü düşünür. Onu ihanete uğrattığını düşünerek kahrolur. Disha, Purab’ı yemeğe çağırsa da Purab yemek yemeye gitmez.
 


Leave A Reply

Your email address will not be published.