Ah Kalbim 267. Bölüm Özeti – 20 Temmuz 2018 Perşembe

14


Ah Kalbim 267. Bölüm Özeti – 20 Temmuz 2018 Perşembe
Kanal 7 ‘de yayınlanan Ah Kalbim dizisinde olanlar için sizi merakta bırakmayıp hemen özete geçelim.
Purab odalarına geçtiğinde Disha’ya her zaman benimle olduğun ve beklentilerimi karşıladığın için sana minnettarım der. Disha saate baktığında saat 12 olmuştur ve Purab’ın doğum günüdür. Disha ilk olmak için hemen doğum gününü kutlar ve sana hediye alacağım diye söz verir. Purab ise hediyemi hemen istiyorum deyince Disha onun neyi kastettiğini anlayıp ona sımsıkı sarılır ve onu öper.
Aliya ile Tanu ise Munniyi hastanenin arka kapısından çıkarırken hemşire onları yakalar. Aliya ise Doktor durumu kritik olan hastaları arka kapıdan çıkar dedi diyerek hemşireden kurtulmayı başarır.
Abhi odada Pragya’nın kanepede uyumasını izler ve sırtından onu öper. Yanına geçip o da uyur. Tanu ve Aliya ise Munni’yi Nikhil’in evine götürürler. Abhi ise Purab’ın doğum gününde Pragya’ya oynadığı oyun ile gerçekten Pragya olduğunu herkesin önünde itiraf ettirecektir.
Purab, Abhi’yi kimin öldüreceğini bulması için bir dedektif bulduğu kanıtlardan dolayı bir kadının bunları yaptığını söyler ve kafayı Abhi’yi öldürmeye takmış diye de sözlerine ekler. Pragya kim neden onu öldürmek istesin ki anlamıyorum diye şaşırır. Abhi ise Robin’i de planına dahil edip kılık değiştirmesini ve oyuncak bıçak ile onu bıçaklamasını ister. Robin’de mecbur bunu kabul eder. Bunu Pragya duyunca bütün bunları itiraf etmem için yapıyorlar diye düşünür.


Leave A Reply

Your email address will not be published.