Aile Bakanlığı’ndan EKPSS İle Ataması Yapılan Adaylara Yönelik Duyuru

32018 EKPSS/KURA ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kadrolarına ataması yapılan adaylara ilişkin bir duyuru yayımlandı. 

Aile Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda, adayların atama işlemlerine dair bilgiler verildi. 

AİLE BAKANLIĞI’NDAN EKPSS İLE ATANAN ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, EKPSS atamaları ile ataması yapılan adaylara ilişkin yayımladığı duyurusunda, adayların atamalarının tamamlanması için teslim etmeleri gereken evrakların listesi yayımlandı. 

Belirtilen tarihler arasında bakanlığı ilgili birimlerine teslim edilmesi gereken evraklar ile birlikte adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere dair açıklamalarda bulunuldu. 

AİLE BAKANLIĞI TARAFINDAN AÇIKLANAN EVRAK LİSTESİ

ÖSYM ya da Devlet Personel Başkanlığınca Bakanlığımıza yerleştiğine dair internet çıktısı, Evrakları şahsen (elden) getirecek adaylar için en son Öğrenim Belgesinin (Diploma) aslı ve bir adet fotokopisi, Yüksekokul mezunları için E-devletten alınan mezuniyet belgesi çıktısı, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Engellilik durumunu gösterir belge, Askerlik Durum Belgesi, 018 EKPSS Tercih Kılavuzunda unvana özel istenen belgeler, Atama Başvuru ve Taahhüt Formu, Mal Bildirimi Formu, Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi,3 adet vesikalık fotoğraf, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu

DİĞER AÇIKLAMALAR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yayımladığı duyuru metninde ataması yapılan adayların, istenilen evrakları (Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı Söğütözü Mh. 2177. Sk. No:10/A Kat :1 Çankaya / ANKARA) adresine şahsen veya APS / Kargo ile 27 Nisan 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ulaştırılması gerektiğini bildirdi. 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruyu görüntülemek için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net – ANKARA


https://www.kamupersoneli.net/kamu-personelleri/aile-bakanligi-ndan-ekpss-ile-atamasi-yapilan-adaylara-yonelik-h44523.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.