Astsubay Orduevi Lise Mezunu KPSS’ Siz Kamu Personeli Alımı

5


İŞKUR tarafından Eskişehir Astsubay Orduevi Müdürlüğüne yerleştirilmek üzere lise mezunu kamu personeli sınavı puan şartı aranmaksızın kamu personeli ve işçi alımı yapılacaktır. Astsubay ordu evine alınacaklar pide ustası ve temizlik görevlisi olarak görevlendirilecektir.

Başvurular 27 Ağustos 2018 de başlamış olup 6 Temmuz 2018 de sona erecektir. Başvurular iş kurumu üzerinden online veya şahsen şubelere yapılacaktır.

Temizlik görevlisi 2 kişi için; lise mezunu olması gerekmektedir. KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru ilan numarası 00004511342 olarak yayınlanmıştır.

Pide Ustası 1 kişi için; lise mezunu olması, MEB onaylı kalfalık veya ustalık belgesine sahip olması ve 2 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. İş kurumu iş ilan numarası 00004509400 olarak yayınlanmıştır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
https://www.isilanlarikariyer.com/astsubay-orduevi-lise-mezunu-kpss-siz-kamu-personeli-alimi-6367h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.