Bedelli Askerlik Meselesinde Flaş Gelişme ! (2018’de Çıkacak mı?)

3
17 Nisan 2018 Salı 13:16

Son dakika haberi bedelli askerlik bekleyen vatandaşları yakından ilgilendiriyor.

MHP Genel Başkanı Bahçeli’den gelen “erken seçim” açıklamasından üç gün önce Selma Yazıcı, “Siyasetin bir adabı olmalı. Seçim kazanmak göz boyamayla olmaz. Verilen vaatlerin içi boş olmamalı.AK Parti hükümetleri şimdiye kadar ne dediyse yaptı. Üstelik bir tarafta dış güçlerin bir tarafta içteki hainlere ve terör belalarına rağmen” dedi.

Bu mesajının ardından sosyal medyadan Yazıcı’ya Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın geçen seçim döneminde verdiği “bedelli askerlik” sözü hatırlatıldı.

Bu hatırlatma üzerine Selam Yazıcı “Bedelli sözünü yazacağınızı biliyordum ama kaç kez çıkarıldı bu da sözün yerine getirildiğinin göstergesidir. Yine çıkarılırdı, zemin uygun olsaydı. Belki bir süre sonra yapılabilir” şeklinde açıklama yaptı.

İşte o paylaşımlar..

600

Selma Yazıcı, daha önce AKP İstanbul tarafından düzenlenen iftarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “bedelli askerlik” konusunda sorular sormuştu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Yazıcı, bedelli için Cumhurbaşkanı ile görüştüğünü söyleyerek “Cumhurbaşkanımızla tekrar konuştum, elçiye zeval olmaz dedim. İsteğinizi ve siteminizi ilettim. Cumhurbaşkanımız söz vermedim ama durumun farkındayım dedi. Binali Bey’le konuşalım değerlendirme yapalım gerekirse gündeme alırız dedi. Bunu böyle yazayım mı dedim, yaz dedi. Yani yok demedi” ifadelerini kullanmıştı.

Aşağıdaki yorum kısmından bedelli askerlik konusundaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.

BEDELLİ ASKERLİK HAKKINDA TÜM GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için —>>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için—->>> TIKLAYIN

Facebook grubuna katılım için TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS’YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!

Son Güncelleme: 17.04.2018 13:24
http://www.kpsscafe.com.tr/turkiye/bedelli-askerlik-meselesinde-flas-gelisme-2018-de-cikacak-h83936.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.